Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apró ajándékot vihetnék...

Milyen apró ajándékot vihetnék külföldre külföldön élő magyarokhoz, akik 1-3 éjszaka erejéig vendégül látnak (pontosabban elszállásolnak)?

Figyelt kérdés
Több városba (7) is megyek két hét alatt (ergo nehéz a csomag), Hollandiába és Belgiumba. 24-34 közötti korosztályban vannak a szállásadók, nők vagy párok.
2011. aug. 3. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hungarikumok: pálinka, szamos marcipán, szerencsi csoki, pick kolbász, libamáj:D lehet hülyén hangzik, de egyik rokonom rendszeresen ilyen kajákat visz és örülni szoktak nekik.
2011. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem járnak haza, én is olyat vinnék, ami emlékezteti őket kis hazájukra. Pl egy szép magyar csipketerítőt,jóféle tokaji bort, vagy valamit, ami csak nálunk kapható és tuti szeretik, de ott nem jutnak hozzá.
2011. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Holland barátnőm imádta az itteni túrót (a negyedkilós papírosat), mert amit náluk kapni, az nem is hasonlít ehhez. Egri Bikavért is mindig vitt magával (Náluk nagyon drága). Esetleg a Túró Rudit is tudnám javasolni, mint nyugaton nem létező, némileg magyaros ízvilágot.
2011. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az angol vendéglátómnak szamos marcipános csokit vittem. Örült neki :D
2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Angliaba elek en is.Jol irtak az elottem szolok valami olyat ami itt nem kaphato.Magyar bolt van de rettento draga.

Turo rudi,Palinka,Bor,Boci/Tibi csoki,Pirospaprika(az angol minden csak nem piros),Szerencsi csoki bar annak minosege mar nem olyan mint volt.Hirtelen ennyi.En meg buzadarat,lisztet,cigit,porkolt/fustolt kockat,borsot szoktam hozni.De ezek persze nem ajandeknak valok.Jo utazgatast.:)

2011. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!