Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam ébren magam...

Hogyan tartsam ébren magam éjszaka és hajnalban?

Figyelt kérdés
Éjszakás leszek, most előszőr, és most délután próbáltam aludni de nem nagyon megy, és nem is hagynak. Mit csináljak hogy ne aludjak el? Nem kávézom, úgyhogy az nem jó :S
2011. júl. 4. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted az energiaitalt? Nem épp egészséges, de végülis az is egy megoldás.
2011. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munka? Én úgy vagyok vele, hogy ha van mit csinálni, akkor nem alszok el, főleg, ha nem egyedül vagyok, hanem kollégákkal.


De ha pl. éjjeliőr vagy vagy éjszakás recepciós, az elég uncsi és magányos, szóval neccesebb.

2011. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Melóhelyen úgysem alszol el.Aztán meg majd beleszoksz.Nekem pl az ÖSSZES éjszakás héten az első katasztrófa volt.A második meg olyan mintha nappal lett volna,semmi extra.
2011. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, könnyebben fogod bírni, mint gondolnád. Én is paráztam, nekem még az volt a sz*r, hogy korán felkeltett egy telefonhívás, és utána már nem aludtam.

Én 12 órában éjszakáztam 3 napig, ma reggel hagytam abba. Nyugis az éjszakai műszak, észre sem veszed, reggel van.

2011. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, nem gyári diákmunkás vagy?
2011. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem, ápolónő vagyok :/

2011. júl. 4. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

EZ biztos nem nyugtat meg, de az összes ápolónő, akit ismerek, hortyog éjszaka, csak arra kel fel, ha nyomják a hívót.


Amúgy vigyél egy jó könyvet, vagy ilyesmi. Vagy, ha van net, akkor netezz, azzal úgy elmegy az idő. Aztán mikor végképp fáradt vagy, akkor járj egyet körbe, nézd meg minden rendben van-e vagy ilyesmi.

2011. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Legyen nálad hideg üdítőital vagy akármi,csak hideg legyen.Ha nem kávézol,akkor fontos,hogy ne igyál forrót.Az csak álmosít.Időnként mosd meg az arcod hideg vízzel.Könyvet semmiképp se vigyél,mert az olvasás csak álmosít.Inkább kelj fel félóránként és tornázz egy picit.Vállkörzés,egy kis séta jót tesz.Időnként szívj friss levegőt,akár kint,akár nyitott ablaknál.

Az alváshiány rengeteg energiát von el a szervezettől,ezért sok kajával tudod azt pótolni.Én 48-50 órát is kibirok alvás nélkül.Igaz,hogy a vége felé nem vagyok jó semmire. :)

Műszak előtt egyél valami nehéz kaját.Mondjuk valami vörös husit.A máj nagyon jó.Esetleg marhahús félig átsütve.Fontos,hogy éjszaka már ne egyél sokat egyszerre,mert az is álmosít.Mindig egy kicsit.Chips,csoki,rágógumi meg hasonlók.

2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát aki nem szokott olvasni és/vagy szar könyvet választ azt biztos álmosítja. Nekem van olyan, hogy neki ülök egy vastag oldalas könyvnek este és fent vagyok reggel nyolcig, mert nem tudom letenni olyan izgi.
2011. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sok* oldalas
2011. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!