Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek anya kedvére?...

Hogyan tegyek anya kedvére? Hogyan mutassam meg neki, hogy Én normálisan is tudok vmit csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem kezelne már kisgyerekként. Kitört a tavaszi szünet, ő ma még dolgozik. Mire hazaér, meg akarom lepni. De hogyan, és mivel? Általában, ha tejbedarát csinálok, vmit nem rakok el, stb., mindig talál vmi hibát. Ha kiporszívózok, azt is gyakran kritizálja. Tudom, hogy ez a munkája miatt van, mert ha nem dolgozik, akkor nagyon-nagyon jól kijövünk!
2009. ápr. 9. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolnám,hogy próbálkozz meg a potszívózással,polcok letörlésével,Figyelj oda hogy jó alapos munkát végezz, meg készíts neki valamit mire haza nemegy.Ha iszit teát/kv-t akkor azt,vagy valami egyszerű deszertet amit eltudsz készíteni,és szereti.Sz.tem dicsérendő,hogy ilyeneken töröd a fejed,és nem a "lógáson"

sok sikert,és majd írj hogy mi volt....

2009. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A porszívózás lerenezve, abár volt egy kis probléma, ki kellett tisztítani, de megoldottam. Sajnos fogyózik és kávét a munkahelyén iszik... De tudom, hogy amikor mi tejbedarát eszünk, hogy akkor ő annak egy fogyókúrás változatát eszi. Majd fél 3 körül nekiállok, úgyis csak 3-kor ér haza.
2009. ápr. 9. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj a kritikával ! Mosd le az ablakot!Ki ne ess! Tegyél a bejáratra húsvéti díszt! Bármit vesszőből koszorú egy szalaggal, plüssnyulat, 2 kifújt tojást! De ez ne tartson sokáig!

Vagy készíts sütit, mondjuk összetörsz nyújtófával a zacskóban egy adag háztartási kekszet, összegyúrod egy bögre cukorral, mazsolával egy cs. kókusszal, egy fél margarinnal, kis rum aroma, ha van ,és annyi tej vagy lekvár, hogy éppen csak összeálljon, de ne legyen lágy. Kivajazol egy alufóliát, vagy nejlont, beletekered, mint a kolbászt és be a hűtőbe! Ha van tehetsz bele zselés cukrot is! Vagy sutemeny.lap.hu/sütő nélkül. De ne tölts akkor sok időt a neten! [link]

Nagyon jó ötlet, hogy így akarod anyukádat várni. És tiszteletreméltó dolog.Örülni fog! Hány éves vagy?

de azért ne legyne a konyha se rendetlen!

Nem baj, ha hibát talál, csak fáradt. azért látja ő a jót és eszébe jut még később!

van valami heppje? aMIT RÖGTÖN NÉZ? aZT TEDD RENDBE NEKI, JÓL INDULJON ADÉLUTÁN!

Boldog ünnepeket!

2009. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Addig is, letörölgetem a könyvespolcokat (úgyis porosak, és ott még nem porszívóztam :))! Köszi az ötletet!
2009. ápr. 9. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolhatsz is három hímes tojást az ajtóra, körbevágod, s zsinórral, cérnával összekötöd, hogy egymás alatt lógjanak. Ahogy meglátja, rögtön jó kedve lesz. Teríts meg neki, tgyél ki egy pohár vizet, és egy kis virágot a kanál mellé.
2009. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítesz Te is, nagyon jó ötletek. Am 13 éves vagyok.
2009. ápr. 9. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Én is voltam így, de belefáradtam hogy semmit nem értékel és csak a leb@szást kapom folyton, úgyhogy már nem töröm magam.

21(L)

2009. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vihetnél haza valamilyen tavaszi virágot a vázába, pl. egy csokor nárciszt. Én 10 szálat vettem egy csokorban csak 100 ft volt. :)
2009. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nahh, mindig valaki ír egy bejegyzést, mire leírom a szöveget :D mindegy, talán értitek mire gondolok. Talán tesómat is rávehetném, hogy rajzoljon vmi szépet. :)
2009. ápr. 9. 11:08
 10/14 A kérdező kommentje:
A virág is jó ötlet, úgyis tegnap dobta ki a nárciszt, mert elhervadt :)
2009. ápr. 9. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!