Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melinda vagy Melitta?

Melinda vagy Melitta?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a szebb név? Fontos lenne! Előre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 4. 21:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

Melinda.


Egy Melittát ismertem és őt ki nem állhattam. Sztem az olyan kisp***ás név.

2011. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem akkor már másítsd inkább Lindára, szerintem az is szép név. Vagy valami teljesen másra.
2011. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Teljesen másra anya nem engedi, viszont a Linda nem tetszik.. Más választásom nem nagyon van mint a Melitta, vagy????
2011. aug. 4. 22:28
 14/21 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de mi ertelme megvaltoztatnod ilyen esetben a nevedet? Te ugyis Melinda maradsz. 18 evig ezzel a nevvel eltel, azutan is mindenki igy fog hivni, aki ismer. En tuti, hogy nem valtoztatnam meg a nevemet csak azert, mert mar masnak ez a neve. Nem tudom, hogy melyik vezeteknev az, de lehet, hogy az lenne jobb, ha azt a vezeteknevet venned fel kicsit mas formaban, ha lehet, ha ez teged tenyleg ennyire zavar. Mondjuk szerintem nem kellene, hogy ilyen zavarjon. Gondolom, hogy a nevrokon nem a testvered.


En is nevet valtoztattam, mert kulfoldon elek es nem tudtak kimondani a magyar nevemet, de termeszetesen minden magyar a magyar nevemen szolit, hiaba nem az a hivatalos nevem. Neked is igy lesz, aki ismer, nem fog atterni az uj nevedre. Szep neved van, tartsd meg!

2011. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Ja es a Linda 100-szor normalisabb nev, mint ez a Melitta-megitta. Arrol nem beszelve, hogy eleg lenne, ha annyit csinalnal, hogy Melinda neven maradsz es Linda-nak hivatod magadat, hisz a Linda igy is benne van a nevedben. Nem kell ehhez hivatalos nevvaltoztatas.
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elég közeli családtag...ezért nem akarom h teljesen ugyanaz legyen a nevünk, tehát a vezeték és a keresztnév is ugyanaz lenne...és ez nekem nem fair..Így h megtudjanak különböztetni és ne halljam mindig azt h ugyanaz a nevük, inkább Melittára változtatom.
2011. aug. 4. 22:49
 17/21 A kérdező kommentje:
Hivatalosan egyébként is a családnevem változtatom csak így h azt megváltoztatom már van olyan családtag aki szintén Melinda és a vezetékneve ugyanaz mint nekem lenne mivel nem is tudom kim, de közeli és egyforma a vezetékneve azzal amire változtatnám
2011. aug. 4. 22:52
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, a lényeg hogy neked tetsszen, ha a Melittát akarod akkor legyen az, szerintem hülyén hangzik, de nekem aztán tökmindegy kit hogy hívnak, ami a neve, úgy szólítom, aztán ennyi.
2011. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Melinda se egy egyszerű...szerintem rosszabb a Melittánál, bár ez sem annyira tetszik, de anya nem engedte, hogy fullra eltérjek a Melindától. Meg most kicsit szomorú is lettem, mert sokan írták, hogy Melitta-Megitta, ilyen eszembe se volt, de most, hogy itt csúfolják és leírták már nekem is ez jut eszembe és kezdem nem merni átváltoztatni a Melinda nevem Melittára.
2011. aug. 4. 22:59
 20/21 anonim válasza:
43%
Létezik olyan név is, hogy Ermelinda és nekem nagyon tetszik, az egyik kedvenc nevem. Vagy akár a Belinda is, de az annyira nem
2011. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!