Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, ha ilyenek...

Most mit csináljak, ha ilyeneket írnak rólam?

Figyelt kérdés

Az lenne a gond tisztelt olvasó társak,hogy elsétáltam a húgom gépe előtt és ilyen véres kést meg fegyvereket szúrt be egy levélbe, de internetről voltak leszedve és kíváncsivá tett,hogy miről is van szó, ezért elrejtettem egy kamerát egy polc tetejére ami a billentyűjét vette fel, és mikor beírta a jelszót én levettem a kamerát és megnéztem a felvételt,aztán mikor elment itthonról beléptem a gépére, megnéztem a mailját amire be volt jelentkezve, és egy barátnőjével beszélt arról, hogy legszívesebben,hogy ölne meg engem , a késes kép alá írta hogy ezzel a késsel vágná ki a beleimet meg a pisztollyal szétlőne meg ilyeneket, és aztán még jól kibeszéltek, ilyen valótlan dolgokat írtak rólam egymás közt, a húgom egy csomót hazudott a barátnőjének meg nagyon csúnyákat írtak rólam és rosszul esett nagyon, de tényleg.

Olyanokat írt rólam húgom amit én soha nem írnék róla meg a barátaimat is kicsúfolták a legjobb barátomnak megmutattam ő mondta milyen szánalmas, de én a legjobb barátomnak sem mondtam ilyen dolgokat húgomról pedig több mint 10 éve ismerem húgom meg ezt a barátnőjét olyan 3-4 éve ismeri és ilyeneket írt, a kiváltó ok pedig az volt,hogy azt mondtam rá,hogy kövér mert nem adott a kekszéből és azt mondtam,hogy akkor edd meg mindet te kövér disznó, és ezért írt rólam ilyeneket de nagyon durvákat én az ellenségemről nem írok ilyet.És több napon át beszélgetnek rólam, szóval nem hirtelen dühből írta.


én 21 éves vagyok a húgom meg 19.


2011. aug. 4. 22:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti szolnék valakinek. Nehogy baj legyen belőle és megszurkáljon az éjszaka. Nem kicsi már, h hülyeségnek kelljen venni.
2011. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De most ilyen hülyeség miatt mert azt mondtam rá,hogy kövér?
2011. aug. 4. 22:07
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát először is nagyon sajnállak. :S Azt gondoltam, hogy a hugod kb. 14-15 éves lehet. Ő is érzi a levelének súlyát, szóval szerintem nem csak dühből írta, mert elég sokat pepecselt vele (képek..). Tudom, hogy rossz érzés, de sz*rd le. Nem érdemli meg, hogy lesüllyedj az ő szintjére. Ne foglalkozz vele, még csak rá se nézz. Kerüld a kommunikációt, és légy vele rideg. Tudom, hogy gyerekes, dehát, még annyit sem érdemel meg, hogy hozzá szólj.
2011. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Legalább is azt hozta fel,hogy le kövéreztem, mást nem írt csak szidott, meg a barátnője is alapból nem kedvel.
2011. aug. 4. 22:09
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem szóllj valakinek de gyorsan. Lehet,hogy csak ennyi az esze(már elnézést)de ez nagyon feldúlt,hogy egy 19éves ember ilyen szánalmas legyen. A hugoddal is beszélj ne hagyd annyiban mert kitudja mire nem lesz képes ha napokig beszélgettek erről nem hirtelen haragról van szó!!!
2011. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát néha tényleg olyan mint egy 14-15 éves sőt még ennél is szokott gyerekesebb lenni, de mostanában ilyen ellenséges velem én így sokat beszélek neki kedvesen mert pénzt akarok kölcsönkérni tőle és ilyen 1 szavas válaszokat ad, de ezek után már nem kérek tőle egy fillért sem.Amúgy ketten élünk ebben a házban mert a szülink meghaltak és még egyiküknek sem siekrült elköltöznie.
2011. aug. 4. 22:13
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot.Mert ha komolyan gondolja ha nem elég ilyesztőek...
2011. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, öld meg te őt, mielőtt csinálna veled valamit. Nagy meglepi lesz.:D
2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, a nővérem 21. Soha nem mondanám rá, hogy kövér. (testsúly problémái vannak kiskorunk óta). Sőtt, semmi hasonló bántó dolgot nem mondanék neki még egy nagyobb horderejű vitánál sem, nem hogy akkor, mikor csak egy falat kekszről van szó. Szerintem nincs jó kapcsolat közöttetek, ezért vetted arra is a bátorságot, hogy ilyen csúnya dolgot mondj neki amiért nem adott kekszet. Ne csodálkozz, ha utána megbántva érzi magát. Bár azok, amiket írt a levélben elég súlyos dolgok, az is biztos, hogy a húgod nem százas. Bár ha ennyi idősen lekövérezed egy falat keksz miatt és így megbántod, ki tudja, miket mondhattál neki az elműlt 19 évben, lehet, hogy pont a saját családja miatt hiányzik egy kereke...
2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Á de nem tudom elhinni,hogy megölne.
2011. aug. 4. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!