Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar sikerülni? = (

Miért nem akar sikerülni? = (

Figyelt kérdés
Anyumnak szeretnék egy tökéletes szülinapot de nem sikerül :( A tortával vagyok bajba. 4 cukrászdában voltam eddig megnéztem a fotóalbumukat de nem találtam meg bennük az igazit. Nincs sajnos elképzelésem csak azt tudom hogy egy szép tortát szeretnék neki. A googlét is teljesen átnéztem. És mindjárt itt a vasárnap. Nagyon szeretnék neki egy tökéletes születésnapot de nem sikerül :(
2011. aug. 5. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért nem sütsz neki te valamit? lehet jobban örülne neki, mint egy cukrászdainak :D
2011. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
dehogynem sikerül! nem attól lesz ám tökéletes a szülinap, hogy pont azt a tortát kapod meg, amit szeretnél, hanem attól, hogy egy szép napot igyekszel Neki szerezni és beleadsz mindent. A szeretet többet számít hidd el:)
2011. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
60%
DRAGA AZ A LEGFINOMAB TORTA ES A LEGSZEB AMIT TE A SAJAT KEZEDVELSUTOL ANYUKADNAK HIDEL ANAL OROMET NEMIS OKOZHATNAL A SZULEIDNEK EZT TAPASZTALATBOL MONDOM NEKED
2011. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

süss neki:)tudok segíteni, 18 vagyok és én is magam szoktam sütni a tortát a családtagjaimnak

írj privit

2011. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

na akkor erre googlizzz rá:

CAKE BOSS

Ja és a képeket nézegesd :)


A sorozat is a travel&living channel-en is látható :)


JA azt nem írtad hogy hány éves vagy és hogy esetleg van-e valamilyen sütés alapod (szoktál e sütni) mert ha igen akkor készítesz jó pár piskótaalapot, rá valamilyen tetszőleges krémet, ezt megcsinálod 3 rétegbe és lefeded fondantal... aztán formázol pár aranyos virágot vagy mit tudom én mit szeret az é.anyád figurákat és azt ráteszed,,, bár a kérdésed akkor érne bármit is ha legalább egy összeghatárt is írtál volna...

2011. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Süss egy gyümi tortát, könnyű, és szép!!! Ha megveszed a lapot még sütni se nagyon kell :) Veszel valami jó kis marcipánt rád, olyan állatot pl amit anyukád szeret. Szerintem ennek fog a legjobban örülni!
2011. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

merre laksz?

esetleg a Hópehely Cukrászda és Fagyilabor?

Párom bátyjának onnan rendeltünk esküvői tortát,eszméletlen szép volt :)

[link]

2011. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Süss neki,pl:pogácsát,kalácsot,ne olyan hétköznapit,hanem ünnepit.Rakott palacsinta,leöntve pudinggal.Jobb,szebb mint a bolti torta.Kókusz kocka?
2011. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
6000 forintig. 42. születésnapja lesz. Szereti a dobos tortát de azt azért nem jó mert 42 száll gyertyát szeretnék szúrni a tortába.
2011. aug. 5. 16:41
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia a cake boss torták sajnos nagyon költségesek + nehéz megcsinálni, főleg egy olyannak aki nem cukrász. Viszont készíts valami olyan ajándékot neki,ami a saját kezeddel csináltad, és mellé rendelj egy tortát, még hozzá innen:

[link] ez eegy nagyon igényes oldal, nagyon finom tortájuk van, rendelhető is, csak ki kell választani az ízt, a formát/méretet aztán írni nekik.

2011. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!