Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy lányunk, és szeretnénk...

Van egy lányunk, és szeretnénk még egy babát,2 hónapja próbálkozunk és semmi, a lányunk elsőre összejött, ez miért van, hogy a 2. baba nem akar sikerülni? Császárom volt emiatt lehet? Mi miatt nem sikerülhet a baba? Peteérésem van, a menses rendben.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van mert piszok szerencsétek volt a múltkor, hogy elsőre összejött. :) Én is csaszis vagyok, nekem az első 9 hónap alatt jött össze a második 3 hónap alatt.
2011. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a férjem azt mondta, a baba akkor jön amikor szeretne, csak én túlaggódom.
2011. aug. 31. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap próbálkozás után egyáltalán ne aggódj! Az még nagyon rövid idő.
2011. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
100%

Basszus, már két hónapja, lehet, hogy még a tv-be is bekerültök ezzel a sztorival! :-)

Ne már, hogy 2 hónap után kiakadsz!!! Örülj, hogy az elsővel ekkora szerencséd volt, és nem kellett rá sokat várni, adj egy kis időt, hogy jöhessen a kicsi!

2011. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, ne aggódj. A szervezetünk nem egy gép, nem percre pontosan működik. Sikerülni fog, csak pici türelem.

Én is császáros voltam, nekünk 14 hónapos a kislány, mi is szeretnénk másik babát, most kezdünk próbálkozni.

Mi PG53 ovulációs mikroszkópot használunk majd most is, úgy mint először. Nyálból mutatja a termékeny napokat. 2500 Ft, korlátlanul használható.

Ne keseredj el. Fel a fejjel és minden rendben lesz.

2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A baba lelke ott fent lakik, a többit ti adjátok hozzá, petesejt, hímivarsejt. De ha épp nincs aki pont hozzátok szeretne leköltözni, akkor várni kell. Én így gondolom.
2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem az első első hónapban sikerült a másodikat pedig 14 hónapja várjuk, szóval szerintem ez a két hónap még semmi.Ne aggódj....
2011. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!