Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy Te szúrtál...

Volt olyan, hogy Te szúrtál el valamit a kapcsolatodban, és emiatt tönkre is ment?

Figyelt kérdés

Általában én mindent elszúrok! Nem tudom, hogy csinálom, de eddig 4 kapcsolatomból 4 zátonyra futott miattam! Túl komolytalan vagyok szerintem!

Mesélnétek Ti is? 27L


2011. aug. 5. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis miért gondolod úgy, hogy mind a négy miattad futott zátonyra?

Tudod részletezni?

Nekem eddig egy hosszú kapcsolatom volt, de szerintem azért futott zátonyra mert folyton féltékenykedtem meg magamhoz akartam láncolni! Persze én úgy gondolom, hogy ez két ember hibája, ha tönkremegy. Ő is követett el hibákat.

Nem gondolom, hogy kizráólag csak a te hibád lett volna!

2011. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit szurtal el? Mindig ugyanazt vagy mindig mast?


Nem, velem meg nem volt ilyen.

2011. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is az én "hülyeségem"(nem megcsalás) miatt ment zátonyra a kapcsolatom. Elég szar érzés mivel tudom hogy voltam a hibás és nem tudom helyre hozni.
2011. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem még nem volt ilyen, azonban ahhoz, hogy egy kapcsolat tönkre menjen mindig 2 ember kell.


Úgyhogy nyugi nem benned van a hiba egyszerűen nem volt szerencséd. :)

2011. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is elszúrtam nagyon. Megismertem egy fiút akivel végülis mondjuk úgy megbeszéltük, hogy megpróbáljuk a normál kapcsolatot. Nekem első igazi kapcsolatom lett volna. De sajnos mindig a nagy szám. Túl sok hülyeséget összehordtam neki, amit nem szabadna egy kezdődő, de talán még egy több éve tartó kapcsolatban sem. Azóta is ritkán találkozok vele, beszélek vele neten, de nem lett több. Az én hibámból. Igy én be is fejeztem az ismerkedést ilyen szinten, hogy komoly kapcsolatom legyen bárkivel is.


25/L

2011. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig ott szúrom el, hogy kezdetekben nem tudom tisztelni a srácot. Így nem is törődöm vele sokat, és félvállról veszem! Nem tudok egyből ragaszkodni,nekem ehhez együtt élés szükséges, és sok sok idő.Ami persze nem alakul ki egyhamar! És ha valaki jobban ragaszkodik hozzám, mint én, akkor azt függetlenség,szabadság megvonásnak érzem, és inkább koccolok! :( Miért van ez?
2011. aug. 5. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
ez természetes érzés.nyugi.
2011. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor Neked olyasvalaki kell, aki ugyanígy érez..és ennyi idő szükséges neki a ragaszkodáshoz. Nekem is nagyon sok idő kell, még egy barátsághoz is, nem hogy egy párkapcsolathoz.

Mégis már lassan 5 éve együtt vagyok a párommal, mert Ő is hasonló beállítottságú és neki is több időre volt szüksége.

2011. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!