Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vársz el dolgokat a...

Mennyire vársz el dolgokat a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés

velem sajnos nagyon elszaladt a ló, és mindig többet és többet vártam el a barátomtól. Mikor megkaptam nem volt már akkora öröm, mint ha magától csinálta volna, de mégis mindig csak elvártam. Ilyesmiket, h hívjon fel gyakrabban pl stb. Erre most majdnem ráment a kapcsolatunk, mikor észbe kaptam(az ő segítségével) h ez így nem mehet tovább. Borzasztó nehéz, mert volt egy komolyabb kapcsolatom, ahol az exem mindent elvárt tőlem és azt hiszem ezt a viselkedést vettem át most én, de nagyom szeretnék változtatni és úgy értékelni és elfogadni a barátomat, ahogy van, mert szeretem, és tudom h ő is szeret különben nem állna ki mellettem még így is. Hogyan kezdjek neki? Tinektek mennyi elvárásotok van a kapcsolatotokban? Tudom h az a jó ha nincs, de azt h csináljátok? Ki tudom ölni magamból ezt a rossz beidegződést?köszönöm

20L


2011. szept. 29. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alap dolgokat várok el, pl.legyen velem őszinte, hűséges, érdekelje, mi van velem stb. Ezeket ő is megkapja tőlem.


Egyébként szerintem képes vagy változni, de nem lesz könnyű. Mindig mikor valamilyen újabb "követelésed" lenne, előtte gondold át, hogy vajon ez jogos-e, vagy csak te találod-e ki.

2011. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeressen, törődjön velem, odafigyeljen rám, a problémákat hajlandó legyen velem megbeszélni és megoldani, legyen hűséges, nehéz helyzetekben álljon mellettem... egyszóval viselkedjen a társamként. De ezeket én is megadom neki és ezek nálunk inkább természetes dolgok, jönnek maguktól, csak most, ahogy belegondoltam, fogalmazódtak meg bennem elvárásokként.
2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán szerintem az lehet a Te problémád,hogy nem igazán bízol meg az emberekben,illetve az önbizalmaddal is lehetnek gondok.A párodnak,mint minden normális esetben szüksége van térre.Ez nem olyan tér,hogy menekül előled,hanem ne felejtsd el,hogy a kapcsolatotok előtt is volt élete,úgy ahogyan neked is.Akkor igazán jól működő a kapcsolat,ha az az élet nem felejtődött el,ugyan úgy megvannak a barátok,a társaság,a mindenféle,ez a Te életedben is így kéne,hogy legyen.Nem kell folyton egymás nyakában lógni,legyenek külön töltött idők is,hogy ne unjátok meg egymást,hogy igazi öröm legyen minden egyes alkalommal újra és újra együtt lenni.Különben meg 1x kell elmondani a párodnak,ha úgy érzed valami bánt,mindenki meg érti elsőre,ha igazán meg akarja érteni,aki nem ért a szép szóból,az a szakításból érteni fog majd.Az elvárható,hogy hűséges legyen,és szeressen téged,de ne vád el,hogy kedveskedjen ajándékokkal,folytonos smsekkel,hívogatásokkal,mert ez erőszakszerűvé fog válni,és az erőltetett menet senkinek sem tesz jót.Az a jó,amikor egy férfi igazán úgy érzi,hogy keresni akar téged,hidd e,ha úgy lesz,akkor meg is teszi.Te pedig addig ameddig nem vagytok együtt,legyél a barátaiddal,ugyanúgy,sportolj,stb. csináld amihez kedved van,és magadban pedig várd,hogy ő keressen.
2011. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Távkapcsolatban élünk, nem lógunk folyton egymás nyakán. Megvan a magam élete, sőt szinte mindenem nélküle van, mivel alig lehetünk tényleg együtt. lehet h ezért is vagyok ilyen, mert nem nagyon találom még a módját annak, h h kéne csinálni egy ilyen távkapcsolatban h az működjön és öröm legyen mindkettőnknek
2011. szept. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!