Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az apa nevéről...

Hogyan tudom az apa nevéről levetetni a gyermekemet?

Figyelt kérdés
Ne higgye azt senki,hogy egy szemét nő vagyok,de nem tudom tovább tűrni az alkohol problémáját és a sok megaláztatást!Nem szeretném ha a gyerek miatt keresne hisz rá sem ad semmit!Nekem pénz nem kell csak meg akarok szabadulni tőle!kérem segítsen valaki!
2011. aug. 5. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az apa beleegyezésével lehet nevet változtatni 18 év alatti gyermek esetén.
2011. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elköltöztök. Ha meg akadékoskodik na utána lehet perelni gyerektartásért. 34f
2011. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek nevét nem tudod megváltoztatni, meg azt sem, hogy az apa legyen apjaként bejelentve.


Az egyéb problémákra meg - hagyd ott és menj máshová lakni.

2011. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!A pici lányom 1 éves és ha az apja megpuszil síkít mert azt hiszi,hogy megint bántani akar!Akkor gondolhatjátok milyen érzés mennyire fáj hogy fél tőle!Ma fizu úgyhogy megtalálták az ivócimborái!
2011. aug. 5. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért hagyod hogy bántson? Miért nem mész el otthonról? ma elment az ivócimboráival, itt az alkalom és nyújtsd be a válópert is. A gyereknek is rosszabb lesz, ha vele maradsz.

Ha nincs hová költöznöd, keress fel egy családsegítőt és talán be tudnak juttatni egy anya otthonba.

Ahol lakom is van egy, kis gyerekek vannak, nagyon családias kis épület. Pedagógusok és gyermekgondozók segítik az anyákat. Így egy idő után dolgozni is el tudsz majd menni.

2011. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
költözz el, amint tudsz, és jelentsd a gyámhatóságnak, mit művel az apuka
2011. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!