Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell intézni egy...

Hogyan kell intézni egy temetést, temetkezést, teljesen egyedül vagyok, s minden rám szakadt?

Figyelt kérdés
Kendőzetlenül: Milyen temetés a legmegfelelőbb, milyen formában, hamvasztás, koporsós, szóratás,vagy esetleg más forma, mennyibe kerül a legdrágábbtól a legolcsóbbik, hol kell intézni, mit kell intézni, kinek kell szólni stb...SEGÍTSETEK!!!
2011. aug. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Keresd meg valamelyik helyi temetkezési vállalkozást telefonon, emailben. Ők mindenben tudnak segíteni, pontos árakat mondanak!
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Őszinte részvétem! Az, hogy melyik a legmegfelelőbb temetkezési mód, neked kell eldöntened. A hamvasztás jóval olcsóbb a koporsósnál. Nekünk három éve az urnás temetés kb 300 ezer Forintba került. A temetkezési vállalkozások jó részénél mindent elintéznek, még a halotti anyakönyvi kivonatot is beszerzik. Szerintem a nagy bánatban ez a legjobb elintézési mód.
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A temetőben, az irodán is mindent elintéznek neked és lényegesen olcsóbban,mint egy temetkezési vállalkozó. Sajnos kétszer csináltam végig, teljesen egyedül. Tudom, mit érzel, részvétem. Nem tudom, melyik településen laksz, de én pl. Budapesten a Fiumei úti irodában intéztem mindent, a temetés pedig a Pesterzsébeti temetőben volt. Mindent intéztek, egyeztettek a kórházzal és a temetővel (mindkét szülőm kórházban halt meg, boncolták is őket), hűtötték (koporsós temetést kértem), szállították, ravatalozták, elkészítették a gyászjelentéseket is, minden a legnagyobb rendben zajlott. Csak a papot és a virágokat, koszorút kellett nekem intézni.
2011. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha temetkezési vállalkozókra bizod, akkor sokkal többe kerül. Neked kell megnézni mindent mi mennyi, mert mindenféle sürgősségi felérat felszámítanak és úgy megvágják az embert.
2011. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem apum kórházban halt meg, és onnan irányítottak át a szemben lévő temetkezési irodába. (Mennyire felkészültek...)

Oda bementem, és egy hölgy mindenről kérdezett, tanácsot adott, egyeztettünk, telefonálgatott stb.

2011. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény lesz.attól függ a temetés, hogy mennyi pénzed van.Nálunk a legolcsóbb a hamvasztás, egy sima urnával 80-90 ezer.A koporsósnál határ a csillagos ég.Keress fel egy temetkezési vállalkozót, vagy temető irodát.Ott mindent elintéznek, anyakönyvezéstől kezdve, búcsúztatásig.Tavaly temettem anyumat, 120 000 volt.
2011. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!