Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit találjak ki hogy ne...

Mit találjak ki hogy ne kelljen menni?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok. Múlthéten is meg most is mentem hétvégén dolgozni és már vagy 2 hete alig aludtam de ugy néz ki hogy jövőhéten is kell menni hétvégén is. én már kuva fáradt vagyok és azt se tudo mhogy fogom kibírni. de még most arra a gyökér főnökre várok hogy tudjak billenteni után meg megyek haza (1 óra, fél 2 lesz mire hazaéek) de fél 5kor kelek is. A főnököm nem ad szabadságot. Megint hétvgén meg nem akarok menni. Ha mondom neki h de én mást akarok csinálni hétvégén akkor nem enged el. segítenétek kitalálni valamit?

24f


2011. aug. 7. 22:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért
2011. aug. 7. 22:44
 2/15 anonim ***** válasza:
nem tudsz betegszabira menni?
2011. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Virus, hasmenes, hanyas pl.
2011. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerezz valahonnan orvosi igazolást, vagy emlegesd a munka törvénykönyvét...
2011. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérdezd meg, hogy ha netalán elalszol a volánnál, nem érinti-e rosszul az a kár, ami a kocsiban és a szállított áruban keletkezik. Emellett elég kellemetlen lehet azzal az esti híradóba kerülni, hogy pereli a családod, mert nem adta meg a szükséges pihenőidőt és tragédia lett a vége.


Na jó, ezt csak első felháborodásomban írtam.


Amit tehetsz: Névtelen bejelentés a munkavédelmi és munkaügyi főfelügyelőségre. Kijön az ellenőrzés és talán kicsit meghúzza magát a főnök...

2011. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el őszintén a háziorvosnak, hidd el, partner lesz (ha egyszer letette az orvosi esküt, amiben az áll, hogy élet védelme, és ugye sofőrnél az elegendő alvás=életvédelem!!!), szóval ha valaki, akkor a dokid tud csak igazán jó kamut! Szorítok, hogy igazam legyen abban, hogy partner lesz.
2011. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na hát őt az érdekli már...ha meghalok akkor úgy lesz vele h keres mást. Csak még 1 olyan sofőrt mint amilyen én vagyok a tyúkszaros életbe nem fog találni :) valamelyik nap elmegy az orvoshoz hátha...

de hogy hol van már ez az istenbarma...

2011. aug. 7. 23:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy ő már bealudt.Szerintem is menj dokihoz.
2011. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Be hát...annak is annyi dolga van egész nap. állandóan alszik. Éjszaka fel is hívtam vagy jó fél óra után hogy hol van már és még ő volt megsértődve mert felkeltettem...azt hittem lerugom
2011. aug. 8. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz kérj betegszabit és telefonálj a munkaügyifelügyelőségre ha bekap egy szép nagy összegű bírságot utána másképp fogja gondolni...
2011. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!