Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt nem tökéletes...

Mi az ami miatt nem tökéletes a házasságotok/párkapcsolatotok? Mi az amit megváltoztatnátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Tökéletes lenne ha összeköltöznék 5év után,de a párom nem akar...pedig mindkettőnkenk munkahelyünk van,egy kisebb hitelt tudnánk fizetni,és egy kisebb házat fenntartani...


24/L

2011. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy a szüleimmel lakunk és nincs pénzünk saját lakásra vagy házra,de még albérletre sem.
2011. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem költözünk össze... Ő dogozik, elég jól keres, de én még nem. Viszont van egy ház, amit nagymamám halála után én örököltem. Nem kéne rendbe tenni, mert nagyon jó állapotban van, csak egy kis takarításra lenne szükség.

:/

2011. aug. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másik városban élünk lassan egy éve, mert nekem még van egy évem a suliból, neki meg máshol van munkája. Kiböjtöljük a maradék időt, és együtt leszünk utána. Csak ennyi 'hiányzik', több együttlét, nem csak a hétvégéken. Amúgy minden remek.
2011. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tökéletes, mert mostanában jött ki nagyon erősen, hogy szinte mindent máshogy képzelünk el.

Nem egyezik a véleményünk szinte semmiben.

Az érdeklődési körünk sem egy már.

Megváltoztunk. Ő is, én is.

És nem egy irányba mentünk.

A felszínen úgy néz ki, hogy jól vagyunk, szép pár vagyunk, de egyébként nem.

Nincs már közünk egymáshoz.

Szerintem nem is tart már sokáig a kapcsolat.

2011. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt változtatnám, hogy egy városban lakjuk,de sajnos ez még nem lehetséges.
2011. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy a drága édesanyja nem hagy nekünk ékét.
2011. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs békét
2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!