Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány visszautasítás után...

Hány visszautasítás után (tényleges próbálkozás után) lett KOMOLY párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Korotokat és a nemeteket is írjátok oda.
2010. jún. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Sok próbálkozásom volt,kb.6-7 kudarc,pofára esés,ennél is több visszautasítás,sok év ,,szerencsétlenség" után 18 évesen ismertem meg a mostani páromat.Most 23 éves vagyok.Előtte volt ugyan egy egy éves kapcsolatom,de az inkább kínlódásról,és folyamatos átverésekről szólt a srác részéről.Szóval a mostani párom az első igazi,komolyabb kapcsolatom,ez 5 éve tart. Egy lány
2010. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez a második kapcsolatom, de én az elsőnek szoktam nevezni:)


Előtte volt valaki aki csak a szexet akarta kicsikarni belőlem 2 hét után:-S

A párommal 3 éve vagyok együtt és remélem mindig együtt leszünk:)


2o_L

2010. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

nem volt visszautasításban részem, se elszúrt kapcsolatban. az első kapcsolatom 17 évesen lett. most a második kapcsolatomban vagyok.

25/nő

2010. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
12:41, bocs, de "sok év után 18 évesen..." - hány évesen kezdted:-)?
2010. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Soha nem utasítottak vissza, az első kapcsolatom 15 évesen kezdődött! 18 éves koromtól kezdve a jelenlegi párommal vagyok akivel össze is költöztem és nagyon jól megvagyunk!

22/L

2010. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez a 3. kapcsolatom (már férjem). Visszautasításom nem volt az előző kettő is szép volt, de vége lett.

31/L

2010. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

volt két próbálkozásom, mindkettőnél vissza lettem utasítva, aztán lett egy komoly kapcsolatom, majd még egy.

22L

2010. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma 12:51,akkor másként fogalmazok:sok kudarc után!Egyébként 15 évesen történt az első csók,akkor volt egy hónap ,,bohóckodás" egy fiúval,aztán utána volt pár pofára esés,kudarc.Az első olyan ,,igazi" barátommal majdnem 17 évesen kezdtem el járni,egy évig tartott,de nem nevezném minőségi kapcsolatnak.Aztán jött a mostani párom,persze a köztes időszakokban voltak próbálkozások,nem is egy.Sajnos nem jó embereket fogtam ki.Ennyi a történet.Nyilván nem óvoda kiscsoportban kezdtem.
2010. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!