Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kérdés a tévében hogy engednék e a párjuknak hogy tartsák az exel a kapcsolatot.

Én kérdeztem a páromat hogy ő kivel tartaná a kapcsolatot az exei közül.

Ő mondta hogy kivel, mert "még versenyképes" mármint jól néz ki.

Persze nevetett közben.

Nem mondtam de nagyon rosszul esett és piszkálja a csőröm.

Hülyeség ilyenen megsértődni?


2011. aug. 9. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, csak viccelt:) Mi is szoktunk így viccelni
2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy hülyeség.Hisz ha az az ex jobb lenne akkor nem lenne veled :)
2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát hatalmas hülyeség.


Bár megsúgom, hogy semmin nem tudok annyira megsértődni, mintha az ex valamiért szóba kerül. Mondjuk nekünk megkeserítette tisztességesen az életünket. A többivel nincs bajom. De ha az egyik nevét meghallom, már tuti a 2 napos mosolyszünet.

2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen aki előttem volt a barátnője nekünk is betett. Mármint szó szerint ki volt nyalva a s...e a csajnak és mégis lapátra tette.

Úgyhogy megfogadta hogy sosem csinálja ezt senki mással.

Ennek iszom a levét én...

2011. aug. 9. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt jogos a sértődésed..

1.Te kérdeztél ilyen hülyeségewt

2.Viccelt a párod,és nem vetted a lapot

3.Ha annyira fontos lenne neki az ex,nem veled lenne..

2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem hinném hogy jogosan sértődtél meg. Viccelt, ráadásul te kérdeztél rá. Az én párom mondta is nekem, hogy rengeteg nő van, akivel lefeküdne, de nem teszi, mert engem szeret és mellettem van, innentől felesleges aggódni.
2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen,az igaz,hogy Te kérdezted és legalább őszinte volt.

De nekem nagyon -nagyon rosszul esne.Bár elég sok negatív dolgot tettek ellenem,próbálták visszaszerezni a barátom elég aljas trükökkel.

Mi nem beszélünk az exekről,ez a legjobb megoldás.

Ők a múlt,Te a jelen,De ha már ilyen helyzet alakul ki én tuti visszavágtam volna az én exemmel,hogy még Ő is versenyképes.

2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók, a nő tette lapátra :) úgyhogy hiába akarna a pasi vele lenni ,nem lehet mert a NŐNEK nem kellett ő :)


Ettől függetlenül kár ilyenen megsértődni, viszont te is tehetsz célzásokat jó hapsikra az utcán mondjuk... meglátjuk hogy tetszik neki a dolog :)

2011. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Tudjátok ez fárasztó. Mert a nők 70+% kufircol az exel és állandóan felhozzák a pasitoknak hogy így meg úgy. A pasik kevesebb mint ötöde mozdul rá az exére, és még az sem lesz mindig megcsalás. Az ex egy "romlott" dolog sokszor, szavatossági időn túli nő.

Akkor most kinek is lenen joga megsértődni? Jó tudom sz@r hogy nem biztos hogy te vagy/voltál a legszebb nő az életében, de ha eltagadja és mégis kiderül ez hát azt még az ellenségemnek sem kívánnám ami akkor következik.

2011. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez attól függ, hogy a fél, akinek mondják, mennyire tudja venni a lapot, és mennyire érzékeny. Én nem sértődtem volna meg rajta, ha tényleg poénkodik (mármint úgy is érzem, nem vmi poénnak beállított kínos vigyorgásnak, mert akkor gyanakodnék...). De tudni kell, hogy kinek lehet ilyet mondani...
2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!