Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap azt mondta, hogy minden nő egy k urva. És hülyeségből mondta, hogy én is az vagyok. Viszont én megsértődtem, és most csodálkozik,hogy miért, mert ő csak hülyéskedett. Én azt gondolom, hogy még hülyeségből sem kéne a barátnőjére ilyet mondania. Szerintetek?
2010. jan. 30. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jogos,a barátod egy tahó ha rám ezt mondaná újra értékelném a kapcsolatunkat.Sajnos én sértődős típus vagyok.De ilyet azért nem kellett volna mondania.
2010. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

én meg mondanám neki hogy ő meg egy strici.Aztán ha rosszul esik neki ,akkor adnám az értetlent,az ártatlant.

Persze gogy jogosan haragudtál meg.Nagyon szerethet...(már bocs)

2010. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
79%
Persze ! jogasan " minden nő egy k..rva " hát azért ilyet nem kellet volna mondania!! a hogy az első válaszóló mondta én át értékelném a kapcsolatunkat !!
2010. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amikor valamire azt mondja, hogy csak viccelt, akkor én megkérdezem, hogy "És röhögött itt valaki? Mert akkor egyáltalán nem volt vicces!" Mivel ketten vagyunk, így csak én röhögnék, tehát ilyennel többet ne vicceljen.
2010. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Gondolom még friss a kapcsolat. Én is sértődős típus vagyok és én biztos hogy nem tűrnék el ilyet, akármennyire is szeretem. Szerintem próbálgatja a határokat, hogy meddig mehet el büntetlenül. Ha még csak 18-20 évesek vagytok, akkor érdemes megtanítani rá, hogy ezt azért már ne! De ha már "nagyobbak" vagytok akkor ez már gáz -mármint az ő részéről, mert itt már arról van szó, hogy tudja hogy hol az a határ, de mégis átlépi... egyébként vannak akik erre "izgulnak", és a Te döntésed, hogy elviseled vagy sem... lehet próbálkozni helyre tenni a dolgot, de ha nem megy ne erőltesd, mert csak magadat alázod meg. Tudod pasit lehet találni rövid idő alatt, de az önbizalmadat újra felépíteni, ahhoz nagyon sok idő kell majd!


Egyébként én megkérdezném, hogy tisztel-e téged? És ha azt feleli igen, akkor a következő kérdésem az lenne, hogy az é.anyát/húgát/nővérét is tiszteli-e? Ha igen erre is a válasz, akkor folytathatod azzal a kérdéssel, hogy őt is szokta k*rvának nevezni???

Ha meg már nagyon kiborul, hogy megsértődsz, én egy családi összejövetelen előtte megkérdezném az é.anyát, hogy őt is szokta-e így nevezni, vagy ezt csak valahol összeszedte?


És szerintem ne gondolkozz sokat, beszéljétek meg, ha még egyszer elszólja magát, akkor mutass neki egy sárga lapot, figyelmeztesd, de a következőnél nyugodtan kiteheted a szűrét... azért nem hiszem, hogy ha valakinek el van magyarázva a dolog, meg még kétszer is elköveti ugyanazt a hibát, meg még ráadásul szeret is téged akkor nem tudja moderálni magát... mert ha nem, akkor ezt soha sem tudod majd megváltoztatni, így csak az idődet pazarolnád...

2010. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

nem lehet h felidegesítetted és azért mondta?

és lehet h tényleg nemis gondolta komolyan..bár elég durva..

szerintem ne beszélj vele egy ideig és ha kibékültök tisztázd vele h normálisan beszéljen veled, vagy kimosod a száját szappanal..:)

2010. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy büdös tahó, és nálam ez lapáttal párosul. Vicceskedjen olyannal, aki vevő rá.. :P
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell álszenteskedni, hiszen igaza van. ;)

A randevún a férfi a nőt elhívja ide-oda, fizeti a költségeket, az italát, az ételt az étteremben, a nő pedig előbb-utóbb lefekszik vele. Azért, mert nem pénzt kap, hanem annak ellenértékeként mást(kaja-pia-belépőjegy), attól még a tény az tény.

2010. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már három éve együtt vagyunk.
2010. jan. 30. 11:19
 10/23 anonim ***** válasza:
Akár friss a kapcsolat akár nem tahóság. Sőt egy kezdő kapcsolatban ilyet csinál akkor később csak rosszabb lesz nem jobb.
2010. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!