Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a férfiak nők...

Mi a véleményed a férfiak nők viszonyáról a mai világban? Szerinted hogy tekint egy nő egy férfire és a férfire a nőre? Mi lehet a különbség most és mondjuk 20-30 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy hogy nem stimmel valami és az emberek egyik másik kapcsolatból mennek a másikban és nem tartanak ki egymás mellett?
2011. aug. 11. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a felgyorsult modern világ a baj. Nincs becsülete a régi erkölcsi normáknak. Néz körbe(és nyugaton még rosszabb a helyzet)13 éves lányok élnek nemi életet, a szexualitás nyílt dolog(bármilyen felállás elfogadott, sőt dicsérendő a másság), a házasság elavult, az emberek csak neten beszélgetnek, és ha becsületes vagy akkor elkönyvelnek bénának:-(

Mégis azt mondom van remény, mindig lesznek normális emberek, és hiszem, hogy a felnövő generációba is lesz normális:-)

2011. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod nekem erről a dologról, mint sok másról az a véleményem, hogy a zsák a foltját előbb-utóbb megtalálja...Én majdnem 17 voltam, mikor megismertem a páromat. Már akkor mindketten úgy mentünk bele a kapcsolatba, hogy egy életre terveztünk. Persze emiatt mindenki lenézett bennünket, hogy hova gondolunk annyi idősen...Természetesen mint minden párnak nekünk is volt egy "összecsiszolódási időszakunk" de anyjapics.zás meg alázás, tiszteletlenkedés soha nem volt közöttünk. Bármennyire mérges vagyok a páromra, bármennyire haragszom rá, nem alázom, nem sértegetem, nem beszélem ki a háta mögött. Ő ugyanúgy. Azt hiszem ez egy normális kapcsolatban így van. Ha valamelyik előfordulna akár egyszer is, nagyot csalódnék a páromban...

Úgy érzem és hiszem, hogy kitartanék mellette bármi történjen, ha nem így lenne, nem is tudom miért lennénk együtt...

Mi sosem alszunk el haraggal és számunkra pl. a szexnek is van értéke, nem egy d.gásról szól, mint igen, mostanában sok embernek.



Szóval nekem erről a kérdéskörről az a véleményem, hogy embere válogatja. Évekkel ezelőtt is voltak nagyon szép és nagyon csúnya kapcsolatok...max nem kerültek rivaldafénybe, mert azért az emberek ügyeltek a külsőségekre...

Sok példát láttam életem során mindkét kapcsolatra, szóval nem tudom megerősíteni egyik tábort is. Azt tudom mondani, amilyen a mosdó, olyan a törülköző.

21-L

2011. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Barbara és Allan Pease-nek rengeteg jó pszichológia könyvük van, laikusok is könnyen megértik, ajánlom olvasásra, annyi minden érdekes dolog van benne férfiról és nőről ("megoldásokkal"), kötelezővé tenném, és nem lenne több értetlenkedés!


[link]

2011. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Különösen: MIÉRT SÍR A NŐ, MIÉRT HAZUDIK A FÉRFI?

illetve: A Férfinek szex kell, a nőnek szerelem.

2011. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!