Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereknél, miért a nőknek...

Az embereknél, miért a nőknek kell szebbeknek lenniük?

Figyelt kérdés

miért elég egy férfinak,hogy csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél?

az állatok összes fajánál a hím a szebb,a feltűnőbb,a vonzóbb...


2011. aug. 12. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az emberek nem állatok,szép is lenne,ha a pasik dminkelnének,meg szőrtelenítenének mindenhol :DDDD
2011. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De az emberek is csak egy faj!:D
2011. aug. 12. 09:04
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg a búzavirágok is mindig jönnek azzal,hogy az állatoknál is ez teljesen elfogadható;):D
2011. aug. 12. 09:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért én megnéznék egy kőművest amint tűsarkakon,talpig sminkben,póthajjal,műkörmökkel maltert kever..... :D


26/N

2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mondás, hogy a férfinél már az jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Nem kell mindent komolyan venni. :)

Pasiban is van jóképű és csúnyább is, de nőben is van. A nők többnyire festik magukat, a hajuk, ruházatuk sokkal színpompásabb, díszesebb. Az állatvilág más.

2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem vagyunk állatok. :)


Egyébként nincs igazad teljesen. Nem minden fajnál van így.

(Pl. bíborsügér.)


Az állatok nagy részénél azért van ez így, mert a nőstények számára a legfontosabb, hogy rejtőzködni tudjanak, amíg felnevelik az utódokat. Így nekik ált. rejtőszínük van, vagy legalábbis kevésbé színes, mint a hím.

Az állatoknál általában a hím úgyis párosodik bármely nősténnyel, hogy lehetőleg minél több utódot nemzzen, és nem szükséges, hogy a nőstények felhívják magukra a figyelmet. (Persze vannak pl. a hattyúk, akik monogám kapcsolatban élnek, és még rajtuk kívül is többen.)


Az embereknél a nők szeretnék felhívni magukra a figyelmet, mert alapból kevesebb a férfi, és ugye itt nem úgy van - normál esetben - hogy a férfi minél több nővel "szaporodik", hanem a nő egy darabot próbál magához csalogatni.

2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de az embereknél a pasinak kell a nőt meghódítani,ő figyel fel a szépségére,kisugárzására,amin egy kis ékszer,smink,csinos ruha sokat dob...
2011. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknál csak azok a hímek "szebbek", ahol a nő választ partnert, illetve félő, hogy a leendő kicsiket és az anyaállatot felfalnák, így a hím magára vonja a figyelmet, hogy inkább őt egyék. Az embereknél nem áll fenn ez a helyzet, itt eredetileg a férfi az alapján választ párt, hogy kinek jobb a genetikai állománya (tehát mennyire "szép", egészséges).
2011. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Ellenkeznék. Az ember is állat. (A legnagyobb, de az más kérdés.)

Nekem pl. egyáltalán nem elég, hogy "csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél". Egyébként pedig nem tudom. Így alakult. És nem is minden állatra jellemző. Van olyan madárfaj, ahol a hím ugyanolyan kis szürke mint a nőstény. Neki külső segítséggel kell bebizonyítania, hogy ő a megfelelő hím, és őt válassza a nőstény. Pl. feldíszíti magát, hatalmas fészket épít, stb. Az emberhím is bebizonyíthatja a az embernősténynek, hogy képes eltartani a családját, csak ugye erre manapság rögtön az jön, hogy a nő pénzéhes r*banc, ha erre vágyik... Végül így terjednek el az igénytelen csórók, mert ha ennél többre vágysz, még te leszel a rossz.

2011. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

"Az embereknél a nők szeretnék felhívni magukra a figyelmet, mert alapból kevesebb a férfi"


A NAGY LÓTÚRÓT!


EZ EGY HAMIS TÉVESZME!!! 40 év alatt férfitöbblet van, tehát a nők tudnak inkább válogatni!!!


Az özvegy mamikákat ne számoljátok bele a potenciális partnerek közé!


Bocsi, csak ez muszáj volt kijavítanom.


A nők válogatósabbak, nekik a legjobb kell! Van bőven férfi, csak nem biztos, hogy a nőknek bejön.


Nézzetek utána! Mennyi egyedülálló fiatal férfi van, biztos vagyok benne, hogy több, mint nő!


Azon azért vitatkoznék, hogy melyik a szebbik nem, mert ha megnézel egy fiatal meztelen férfit az izmos formás testével, vagy egy nőt a narancsbőrös hurkáival és az izomtalan testével lötyögős hasával....hááát...

Szerintem a férfiak szebbek, főleg ha kissé sportosabb alkatúak, de ez azért alakult így ki, mert régebben a nőknek kellett megfelelniük a pasiknak,hogy megfelelő "árucikkek" legyenek. Míg a férfiak az anyagi biztonsággal, szorgalommal ambíciójukkal, erejükkel próbálták a nőket bevonzani.


Én nő vagyok, de én szeretek szépítkezni és tetszeni, tehát ez valahol benne van a nőkben.


29N

2011. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!