Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? (kérdésem...

Hogy oldjam meg? (kérdésem rövid válaszod hosszú. :DD)

Figyelt kérdés

Elegem van apám már 2napja iszik.Meg elötte is mindig,és mindig leéget beb*szott állapotban,és most pénzt csór anyámtól.Anyum már elvált tőle,de nem húz el már arra gondoltam én költözök el,de 13évesen??

Kérlek segíts nagyon bánt ez az egész..

egy kétségbe esett 13éves lány..


2011. aug. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ezt nem tudod megoldani. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy megpróbálsz elmenekülni abból a környezetből. Értem ez alatt, hogy egy távolabbi iskolában tanulsz tovább, akár kollégiumban, akár ismerősöknél lakva, ez talán a legjobb megoldás lenne. A gond az, hogy a szüleid még dönthetnek feletted, és megtilthatják.
2011. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Sajnos az ilyen embereket megváltoztatni nem tudod. Nem akarok senki felett ítélkezni és ezt csak feltételezem, de az ilyen közegben, ahol a szülők nem foglalkoznak a gyerekkel és nem ösztönzik Őket tanulásra, nem fogják sokra vinni. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy tűrjél és tanulj NAGYON sokat, még akkor is, ha ezt esetleg cikinek tartják mások, hogy kiszakadhass abból a közegből ahol most vagy és saját lábadon megtudj később állni, mert úgy sejtem sok támogatást nem fogsz kapni az ilyen szülőtől. Sajnálom, hogy ilyen apád van, remélem azért a dolog nem billen át az erőszak oldalára...kitartást!
2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem értem anyámmal mi a baj..én nem mondtam hogy a tanuláshoz nem kapok "támogatást"csak hogy elegem van ebből..és mondtam már nekik,hogy szeretnék továbbtanulni mondjuk Pesten,vagy Szegeden(kedven városaim)vagy még Sopron."De az messze van"-szöveggel csak a városba mehetek gimibe..a jegyeim:töri most 3as rajz is..többi négyes-ötös(gondolom kinéztétek belőlem egyes-kettest..)Pl.mamám nagyon "támogat"jobban is mint kéne..

De ez a Szeged,Sopron,Pest jólenne..

Amúgy Pécsen élünk...:DD

2011. aug. 12. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, tanulj és tanulj! 1 év múlva jöhet a középsuli, akkor mehetsz koliba távol az otthontól. Nagyon sajnálom a helyzeted és sok kitartást neked!
2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:10-es vagyok!


Azért írtam oda, idézem "ezt csak feltételezem". Mivel nem ismerlek, soha nem állítanám rólad, hogy rossz tanuló esetleg buta vagy, de sajnos a legtöbb gyerekkel, akinek valamelyik szülője olyan mint apud, ez a helyzet. Örülök Neki, hogy vannak elképzeléseid a jövőddel kapcsolatban és mögötted áll anyukád.

2011. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhet még!:DD
2011. aug. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!