Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? 8 ( (kérdésem...

Mit tehetnék? 8 ( (kérdésem rövid válaszod hosszú)

Figyelt kérdés

'szerény' családból származom. nincs pénzünk konditermekre és egyép uszodai/tornai belépőkre.

középiskolás vagyok,kicsi,duci. 154 cm 60 kg.

sajnos én nem érzem így jól magamat,lovagolok,előtte 5évig kosárlabdáztam. semmilyensportra nincs időm a lovaglás és a középiskola ellett. nagyon de nagyon le szeretnék adni 10 kilogrammot. különféle ételekre sincs pénzünk.Ami számomra a legrosszabb,azt te mint olvasó biztosan nem érzed át úgy mint én. Általános iskolában többen is csúfoltak,pedig láttam már nálam sokkal kövérebbet is. Minden álmom az,hogy lefogyjak. Mit tegyek :(?

esetleg valaki tudna leírni tanácsokat,változatos étrendeket vagy valamit?

Előre is nagyon szépen KÖSZÖNÖM a normális válaszokat!


2011. okt. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

sparos joghurt 50 ft, sparos kefír 60 ft, 1 kiló répa 120 ft, 1 kiló alma 130 ft...

Nehogy már a pénzen múljön a fogyás.

Sport: futás, csak van napi minimum fél órád.

2011. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kerüld a cukros dolgokat, helyettesítheted édesítővel. kb 500ft 1320szemes,az elég pár hónapig (nekem)

valamint szénhidrátot délelőtt egyél (pl, tészta,rizs,kenyér, burgonya) délután inkább fehérjét (hús,hal,tej,tojás,joghurt,sajtok)

csoki,chips hasonló felejtős...

remélem sikerül, és neked is beválik ez a módszer

2011. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ugyanez a helyzet:) Van kedved együtt fogyózni? írj privit:D
2011. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyél fele annyit mint most. ilyen egyszerű
2011. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,várom még a válaszokat!

Igen,lenne kedvem veled fogyózni:)! de nem írsz vissza a levelemre:(

2011. okt. 17. 21:33
 6/6 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben jártam... az általános sulis részével...

Aztán bekerültem középsuliba, és minden rendbejött! :)

Lovagolni mindennap jársz? Lehet, hogy meg tudnád oldani úgy, hogy hétköznap (délután, suli után)lemennél futni, és utána jobban menne a tanulás is?! Hétvégén pedig "lazításnak" elmennél lovagolni?! A futáshoz tényleg nem kell semmi pénz, csak egy jó futócipő! Esetleg toborozd össze a barátnőidet, és fussatok együtt! Vagy esetleg hallgass zenét! az is segít elterelni a figyelmedet az erőlködésről! ; )

És azért mert hideg van, ne gubózz be a meleg szobádba, hanem öltözz fel melegen, és menj ki sétálni, kocogni egy kicsit!

2011. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!