Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így el lehet üldözni egy...

Így el lehet üldözni egy "harmadikat"?

Figyelt kérdés

Apád-anyád ide jöjjön, ha valaki látta ezt a filmet, tudja miről szól. 2 tizen éves gyerek (ikrek) próbálja elüldözni az apjuk fiatal kis csitriét.

Szerintetek az életben is ilyen egyszerű lenne egy 21-22 éves csajt elüldözni apám mellől?


2011. aug. 14. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben.
2011. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam, de borítékolom neked, hogy a film az film.


A szüleid elváltak és édesapádnak új párja van?

2011. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem váltak el, apám most lett 40 éves és egy 20 éves kis csajjal jött össze. Ezért érdekel!

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. aug. 14. 22:31
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
ha apád jól meg van a csajjal akkor ne üldözd el, valami oka csak van neki, hogy össze jött vele. És ne mond azt hogy csak azért, mert fiatal a lány, biztos nem működik anyud és apud között jól a házasélet
2011. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ha édesapád nem nős, és jól megvan ezzel a lánnyal, akkor inkább örüljetek neki.

Nem minden 20 éves a pénzre és egyebekre hajt és vannak közöttük elég sokan, akik jóval felnőttebbek annál, mint amennyit az életkoruk sejteni enged.


Szóval előbb ismerjétek meg és utána ítéljétek. Amennyiben ez megtörtént és egy pénzsóvár alakról van szó,aki csak kihasználja apukátokat akkor én is azt mondom, hogy térítsétek észhez. A módszereket meg ne felejtsd el elmesélni, nagyon bírom az ilyen sztorikat :D


22/N

2011. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát... én már beszéltem vele, nagyon buta. Semmi értelem.

Csak azért van vele, mert már voltak korabeli barátai de azokat már kipróbálta és most hajt a 40-esekere. Ezt ő mondta nekem! Nem tervez előre, lesz ami lesz. Apám meg bedől neki!

Rendben, nem felejtem el leírni a módszereket! :D

2011. aug. 14. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sok közöd nincs apád szerelmi életéhez.
2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
78%
szerintem először mondd meg apádnak és a csajnak is, hogy nem tetszik a helyzet, ha nem változik semmi, akkor jöhet a gonoszkodás, bár ez elég aljas módszer, de ne neked legyen már szar
2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:39


SZERINTED!!!! -.-"

2011. aug. 14. 22:41
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát ezek alapján a lány nem akarja kihasználni édesapádat, csak úgy gondolja, hogy az eddigi kapcsolatai azért nem sikerültek, mert az apukád korabeliekhez "tartozik".

Ezt az érzést én megértem, mert én is a 40 körüliekhez vonzódom, de mondjuk nekem eszembe nem jutna azt mondani, hogy "kipróbálom a 40-eseket". Nem ruhapróba ez :D

2011. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!