Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes a feleségem,...

6 hetes terhes a feleségem, harmadikat várjuk. Mostanában nincs kedve szexelni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ha szóvá teszem, hogy napok óta nincs szex, azt mondja, én vagyok érzéketlen, mert napok óta nem alszanak éjjel a nagyobbak (egy- és háromévesek), napok óta nem pihente ki magát és állítólag hányingere is van. Szerinte nekem kellene belátóbbnak lennem. Én meg azt gondolom, hisztis. Mindig ez van, ha terhes lesz, akkor onnantól alig van szex. Mások is így vannak ezzel, vagy nálunk van a hiba?
2011. okt. 20. 15:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Neked kéne belátóbbnak lenni. Elég nagy terhet cipel a pocijában (és itt nem a 6 hetes magzat súlyára gondolok), a hormonjai is az egekben vannak, s két másik gyerekhez nem is kevés türelem meg energia kell.

Talán ha foglalkoznál a másik két gyerekkel picit többet, akkor neki több ideje lenne a szexre gondolni..

2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%

miért az előzőeknél nem volt ilyen?

Mindenkire más hatással van, nekem is három van,de én mindíg szeretkezni akartam, de valakire ellenkező hatással van.

2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az érzéketlen! Fáradtan, hányingerrel neked lenne kedved szexelni? Gondold végig, hogy most neki milyen nehéz! Lehetnél egy kicsit megértőbb!
2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj... A kérdésre pedig igen a válaszom.
2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%

Ez nálam is így volt. Sot elso baba. Elhiszem,ha a feleséged ki van a két gyerektol és éjszakázik is. En a 6. héttol a 16. hétig végig hánytam ezt az idoszakot. Alig tudtam valamit enni. Még attol is undorodtam, hogy nyers húshoz erjek, nem hogy fozzek belole és utána egyek is.

A szexet csak a kozepétol kezdtem el kívánni, de nagyon. Mindenki máshogy van vele. Probálj meg besegíteni a gyerekeknél és a házimunkában is, mert sokat lesz fáradt a feleséged.


9 hos kislány anyukája

2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen hozzáállással nemhogy az ágyamból, de a házamból is kidobnálak. Szóvá teszed, hogy nincs szex? Hisztis? Próbáld már ki milyen a terhesség + 2 gyerek + házimunka. Légyszi.
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Talán több kedveskedéssel, előjátékkal, megértéssel megjönne a kedve.
2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ez változó lehet, én az elsőnél fizikálisan képtelen voltam együtt lenni a férjemmel, folyton rosszul voltam, őszintén szólva még kicsit hisztis is... :D :D

A másodiknál meg semmi bajom nem volt, sőőőőt... :)

Próbálj kicsit megértőbb lenni, hátha elmúlik ez nála.

2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
91%
én az első babánál abszolút nem kívántam a szexet,miután megszültem visszaállt a rendes kerékvágásba,aztán a másodiknál éjjel nappal azt csináltam volna,a harmadiknál szintén elment a kedvem,most annál jobb.aúgy meg tény,hogy ilyenkor van aki fáradékonyabb,tetőzi a hányinger esetleg,ez nálam is így volt még a második terhességem első 14 hetében!Szóval egy kicsit légy türelmesebb,bár én ha nem kívántam akkor is azért igyekeztem vmit nyújtani a férjemnek,hogy ne legyen ez probléma,beszélj vele,hogy értsen meg ő is kicsit,na de ne eröltesd túlzottan,mert abból nem sok jó sülne ki!
2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

na, most erre hideget-meleget fogsz kapni

1. hormonok: igen, valóban előfordulhat, hogy akár egész terhesség alatt nincs kedve szeretkezni, nem hisztis, csak tudod, babát vár (lehetne már benne tapasztalatod kettő után), ilyenkor a hormonok csúnya játékot űznek

2. nem tudja kialudni, kipihenni magát, mert a két nagyobb (akik még szintén kicsik (tudom, egy 1,5 és egy 3 éves anyukájaként)) nem alszanak éjjel. A következő pár hétben nyugodtan kelhetnél Te hozzájuk, akkor a párod egy picit tudna pihenni legalább

3. rosszul van. Üdv, ez itt a várandósok világa, igen, sokan vagyunk rosszul, főleg az elején, de képzeld, én az elsővel 12 kilót fogytam, 7 hónapig napi 7-8 alkalommal hánytam.

Ezek mellett lenne kedved szeretkezni? Mert ha igen a válasz, akkor egy baromi nagy tuskó lehetsz, ha most elgondolkozol a kérdésed jogosságán, akkor még menthető a helyzeted. Inkább próbálja a 2 pici mellett minél több terhet levenni a várandós feleséged nyakából, az neked is, neki is és a szexuális életeteknek is jót fog tenni. Tudod, nem elég megcsinálni a gyereket...

2011. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!