Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova forduljak ilyen problémák...

Hova forduljak ilyen problémákkal, ez már beteges. (? )

Figyelt kérdés

Amióta csak az eszemet tudom,mindig is azok a pasik jöttek be,akiket a féltő apukák még a kislányuk közelében sem akarnak látni.

Tetszenek a sötét,komplex karakterek.

Kiskoromban is,mindig a beteges,agresszív rossz fiúknak szurkoltam.

Azt hittem,hogy a férfi ideálom meg fog változni,de sajnos a való életben is ilyen pasikat sikerült kifognom magamnak.


2011. aug. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nincs rendben az önképed. Nem alulértékeled magad és úgy érzed, neked nem jár jobb. Rendben van a családi háttered? Édesapád rendes ember?
2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beteges, nem beteges, de ha ez nem változik, szomorú életed lesz.
2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apukám tisztességes,rendes ember.
2011. aug. 14. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert az azért nem mind1 :) Ha tizenéves akkor szerintem ki fogod nőni, ha több akkor javasolnám, hogy olvass sok ilyen könyvet, ami ilyen karakterekről szól, ez a lelkedet esetleg kielégítheti és enyhíti ezt a vonzódást. Meg persze attól is elmúlhat, ha racionálisan végiggondolod, hogy mit kezdenél egy ilyen férfi mellett? Vágysz az állandó szorongásra? Szeretsz lelked mélyén szenvedni? (vannak ilyen emberek, ha ide tartozol, akkor neked való, ha nem akkor valahogy próbáld meg tudatosan megváltoztatni ezt)

Egyébként én is ilyen vagyok, mai napig vonz az ilyen karakterű emberek közelsége, nem szexuálisan, nem érzelmileg, egyszerűen csak mentálisan, érdekes emberek általában.

Viszont ezzel szemben, ha megnézed a Szerelmemet, akivel közel 4 éve együtt vagyunk, ő a megtestesült jó kb... szóval nem jelenti ez azt, hogy egy sötét karakterrel hoz össze az élet :)

2011. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25
2011. aug. 14. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan faszit,aki minden nap jól körbeveri az arcodat,jól megrugdos,kiveri a fogaidat,k.rvákra költi a keresetét,az összes jövedelmeteket elk.rja,és csinál jó pár gyereket a k.rváinak.Ez aztán az igazi rossz fiú,Neked való,beteges,agresszív,ahogy írtad!Hajrá!
2011. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké,az agresszív talán egy kicsit erős kifejezés.Nem tudom,láttátok-e a Hannibál ébredését vagy mondjuk a Dorian Gray-t...általában hasonló emberekkel hoz össze a sors..
2011. aug. 14. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!