Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, kihez forduljak?

Elegem van, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
12 hete szültem tudod hogy depis vagyok.Ezt még tetőzi hogy a párom se ért meg.Sose vitáztunk de az utóbbi pár hétbe örökösen összeveszünk minden apró baromságon.Eddig nem volt nettünk beköttettük ,neki állt esténként msn-en beszélgetni az exével.A régi szép időket elevenítik fel mi lett volna ha címmel.A csaj tudja hogy van babánk.Nekem ez nagyon fáj hogy ilyenekről beszélgetnek órák hosszat(van hogy éjfélkor kerül ágyba a párom addig írogatnak)nagyon féltékeny lettem,párom azt mondja nem érez semmit iránta hogy csak a gyerekkori haverja meg amúgy is csak 3 hétig jártak.De akkor miért tárgyalnak arról ki mit érzet anno egymás iránt hogy mit hogyan kellett volna csinálniuk?!Már ott tartok hogy élni se akarok:(Teljesen magam alatt vagyok.Egyfolytában az öngyilkosság gondolata van a fejembe.Tudom hülyeség van 2 szép gyermekem de én ezt nem bírom tovább.Tegnap este is azt kérte a csajtól hogy ma reggel írjon neki sms-t ,minek?????Mit tegyek hogyan tovább?Elmúlik ez valaha a féltékenység?Csak a hormonok csinálják ezt velem vagy tényleg gond van? 26/N
2011. szept. 29. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gond van...
2011. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon törődik veled a párod, akkor nem csoda, hogy így érzel.Szólni kéne neki, hogy ez nem okés, neked szeretere és törődésre van szükséged,mint mindenki másnak is(főleg szülés után, hajjaj!)

Ha semmit nem érez iránta, nem kell beszélgetni éjfélig a volt párjával. Követeld meg magadnak azt az időt. Megérdemled.

2011. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne fogd a hormonokra itt tényleg gáz van.

A helyedben úgy a farkára lépnék a férjednek, hogy többet nem állna fel neki....így is gondolom eléggé önbizalomhiányban szenvedsz a terhesség után, nem hogy még az exével idézgesse a"szép" múltat...hát az agyam eldobom...

Mondd meg neki, hogy ha fontos vagy neki te és a gyerekek tiltsa le msnről, törölje mindenhonnan és szakítsa meg vele a kapcsolatot. Mert van egy olyan dolog, hogy az exek megmaradnak barátnak (tényleg CSAK barátnak!), de ez már túl van azon a határon...

2011. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én esténként megbuherálnám azt az inetrnetet, hogy ne tudjon msn-ezni, zudom ez nem megoldás de azért kisebb bosszú
2011. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond, hanem valóban a férjed nem helyes amit tesz veled.Az öngyilkossàgot meg verd ki a fejedbõl.Amikor beszélget a csajjal menjél oda szépen és mondd meg neki, hogy neharagudj, de most éppen szükségem van a férjemre.

Komolyan mondom ez màr tùlzàs a mai vilàgban, hogy mik zajlanak. Az internet teljesen tönkreteszi a hàzassàgokat.

2011. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyfolytában az öngyilkosság gondolata van a fejemb" Na ezt sürgősen felejtsd el! Ne is gondolj erre! Nem szabad!


Küzdeni kell és ki kell bírnod valahogy!A párod meg msn helyett inkább legyen együtt a családjával! Vajon mit szólna,ha te is leülnél valakivel msn-ezni miután ágybatetted a gyermekeid?????

2011. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez két élű dolog szerintem.Vagy azért csinálja előtted, mert tényleg nincs mit titkolni, vagy ez csak 1 taktika, hogy előtted csinál mindent és úgy csinál, mint ha őszinte lenne.Ha tudod az msn címének a jelszavát, akkor lépj be szépen és állíts be, hogy mentse a beszélgetést, ha eddig nem tette meg, de úgy, hogy ne tudjon róla.

Ha 12 hete szültél, akkor bizony ott vannak a hormonok is.Én is tiszta hiszti voltam és fáradt meg minden.

Szerintem csak rontasz a helyzeten ha tovább a kiakadtat játszod, mert most ha jól gondolom amúgy sincs sok időd és energiád a pároddal foglalkozni, és így még jobban másnak a karjába lököd!

Hiszti helyett inkább beszéljetek.Valamiért csak bevállaltátok azt a picit, és gondolom nem az adókedvezmény miatt... :P Ha szeretitek egymást, akkor ezt biztos meg lehet beszélni.

Én is szoktam a volt pasiaimmal beszélgetni, és a párom tud róla, és semmi rosszat nem akarok, csak érdekel mi van velük, és eszme cseréket folytatunk.Pedig nem 3 heteket éltem velük együtt!De barátként váltunk el, és semmi probléma.Nekünk is van egy 8 hónapos lányunk, és azért mert az ember beszélget egy volt párjával, azért az nem a világ vége!!Szerintem.

2011. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgösen keress fel egy pszichiátert !!!!!!! Ne halogasd, mert ezt egyedül nem tudod megoldani. Tudom hogy ez nehéz idöszak és mindent megteszel hogy a pici elégedett legyen, és hogy mindenkinek megfelelj. Ne várd meg amíg még jobban elmérgesedik a helyzet.
2011. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!