Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem a születendő...

A feleségem a születendő kislányunknak a Rita keresztnevet akarja adni Becenevet ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem muszáj, hogy köze legyen a Rita névhez, valami aranyosra gondoltam. :) De lehet "Ritás" is. :)

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 15. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát... a saját lányodnak miért nem adsz te becenevet? :D egyébként ha már Rita akkor szerintem Ritus,Rituc, Ri ..stb.
2011. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Rituska

Ritácska

Ritus


Az hogy valami aranyos becenevet kapjon a kislány mi nem mondhatjuk meg,mert nem fogjuk soha látni,és nem fogjuk ismerni a tulajdonságát..

A becenevet nektek kell adni majd..Ti fogjátok tudni hogy melyik fog illeni hozzá.

Az én férjem a lányomnak a napsugár becenevet adta,mert a férjem elmondása szerint ha a lányunk mosolyog ,beszél,nevet akkor olyan az arca mintha tündökölne..Még lázasan is vidám arca van...Tündököl..

A kedves becenevek mindig egyéniek.

2011. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Engem anyám mindig Ludmillázott (köze nincs a nevemhez:D), vagy Brünhilda, Lujza, stb:D Egyébként a klasszikus Husika, Nyuszika is mindig emlegetve volt/van :) Szerintem ha megszületett, magától jönni fog a becézés, nem kell ezen agyalni:)
2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

A Rita az egyik olyan név, amit nem nagyon lehet becézni, vagy csak nagyon hülye becenevekkel. Bocs, de így gondolom.

Ritus, Rituci, Rituka talán, de ez sem jó igazán.

Mert mondjuk van egy Andrea nevű nő, és ő bemutatkozhat úgy, hogy "Andi vagyok" vagy egy Krisztina, hogy "Kriszti vagyok."

De egy Ritánál hogy jön már ki, hogy "Rituci vagyok."?

Nem túl jól, az biztos...

Én is pont ezért utálom a nevem.

Mert nem lehet igazán becézni.

2011. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritus, Ritinke, Ritus, Riti
2011. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...pont olyan,mint a Kinga ,Anett(na jó talán ezt úgy hogy Ani?)...stb.

Szerintem is a becenév majd jönni fog magától,egyébként a nevéhez kapcsolódóan a Ritus a legjobb.:)

2011. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én a lányomat így becézem: lujza,lénó, csipisz :) egyébként léna
2011. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
én Rita vagyok, szeretem a nevemet, de a becézéseit mindig is utáltam. 22 évesen nagymamám még mindig előszeretettel hív Ritusnak, a falat kaparom tőle, de tőle elviselem. Nekem egyszer egy beszédhibás kisgyerek rosszul mondta ki a nevemet, és végül így ez maradt becenévnek rajtam :)
2011. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Én az 5 éves lányomat Kincsemnek, Kicsimnek, Picurnak, Lujzának vagy Boszinak szoktam hívni, alkalomtól és hangulattól függően, pedig Annának hívják!
2011. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia! Becenévnek nekem nagyon tetszik a Lujza. :) De csak becenévnek!
2011. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!