Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni hétközn...

Mit szoktatok csinálni hétköznap délután, miután haza értek a munkából vagy az iskolából?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszek,ha kell valamit segíteni akkor segítek,netezek,Tvzek,filmezek :)
2011. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja 20/L
2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit pihenek, aztán nekiállok a vállalkozásomban dolgozni.
2011. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Miután hazaértünk, egy órácskát nekiesek a háztartásnak, próbálok minél többet belesűríteni ebbe az órába.

Utána próbálok tartalmas időt eltölteni a gyerkőcömmel, vacsora készítés/megevés, utána fürdetem a gyereket és viszem aludni. Néha elmegyünk délután ide-oda, akkor a takarításos rész kimarad, és vacsorára érünk haza.

2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Átöltözök,bedobok egy adag ruhát a mosógépbe (ez mindennapos) elmosogatok, előszedem az előző napon ebédidőben bevásárolt cuccokat a hűtőből és gyorsan valami ehetőt csinálok belőle valami főtt ételt, aztán tálalok, megetetem a két gyereket és újra elmosogatok, gyorsan az előző napi ruhákat leszedem, a vizeseket kiteregetem, neki állok kivasalni a száraz rucikat, elpakolom, gyorsan kinyitom az ablakokat szellőzni(nálunk csak koraeste lehet szellőztetni mert addig rohadt nagy a forgalom)fölporszívozok, és felmosom az étkezőt, konyhát a kajálás után, aztán van kb. 1 óra szabadidőm, amit általában a gyerekekkel töltök vagy elmegyünk bevásárolni, hogy ne kelljen lóhalálába vásárolnom újra ebédidőben másnap is, mire hazaérünk majdnemhogy sötét van, elrakom a cuccokat amit vásároltam, aztán megengedem a vizet a gyerekeknek és megfürdetem őket, majd megágyazok nekik ilyenkor már kb. este 9, akkor lezuhanyzok és hullafáradtan meredek a tévére, amit csak kapcsolgatok mert vagy már elkezdődött a film benne és azért nem értem, vagy épp reklám van benne és nem derül ki, hogy mi következik...kb. ennyi az életem évek óta!
2011. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok otthon hétköznap délután, mert reggel 6-30-kor indulok és este 7-re érek haza. Utána már csak tv-zek, eszem, minden másnap edzek, ha muszáj elszaladok boltba.


Most épp szabin vagyok.

2011. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazaérek,átöltözöm,megetetem a nyuszimat,netelek,tv-zek,néha takarítok.Kivételes esetekben,alszok 1-2 órát,adok enni a páromnak,elmegyünk cangázni vagy az egyik haverjához.Szeptembertől pedik kezdhetek el tanulni mert heti 2-szer suli.
2011. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
15 óráig dolgozom, kb. 16 órára érek haza. Ha főznöm kell, akkor az az első tevékenységem, hogy mire férjem hazaér, legyen kaja. Aztán intézem a másodállásom ügyiet, csomagolok (webáruház), email-ekre válaszolok stb. Ezután a kislányommal és a férjemmel próbálom a maradék időmet tölteni.
2011. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Kb. 2-3 órát tanulok, naplót írok, gépezek, tvzek, elmosogatok(:


12L

2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Írok, blogolok, zenét hallgatok, filmet nézek, netezek vagy épp barátokkal lógok... ha olyan a nap, akkor koncertre, színházba, moziba stb. megyek később
2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!