Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Ti mennyit...

Gimnazisták! Ti mennyit szoktatok tanulni egy átlagos hétköznap délután? Jártok valahova iskolán kívül sportolni? Milyen hobbikat űztök? Hétvégénként hova jártok? Kort és nemet is kérek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:01
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
63%
max 10 percet... 4.0ás átlagom van...
2011. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
30-90 percet..attól függ mennyi a tanulnivaló..nem tudom, aki 10 percet tanul, az h tud 4-es átlagot teljesíteni, mindenesetre én képtelen lennék rá...most leszek végzős :(
2011. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Én gimi alatt soha nem tanultam...

Najó, volt egy pár nap a 4 év alatt, amikor fél órára elővettem a könyvet. Annyi, hogy jártam különórákra matekból.Érettségin négyesnél rosszabb jegyem nem lett, pedig arra sem tanultam szinte semmit. Elég sok pontom lett, ezért az egyetemre is felvettek. Hozzátenném, a város legelitebb gimijébe jártam, szóval azt sem lehet ráfogni, hogy könnyű volt :D Így visszagondolva nem tudom hogy csináltam....

2011. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
92%
50-80 percet...
2011. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
23:12 vagyok! Azt még hozzátenném, hogy általánosban éjjel nappal tanultam és mégsem sikerült a 4es átlag.
2011. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
éjjel-nappal..általánosba..hagyjuk már.. én nem hiszem el, amit leírtál, bocs.. sőőt a felette levőt se, sztem a nagyképűség felső határán vagy
2011. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát én rengeteget tanulok..van, mikor 4 órát..mindenki más..én inkább a "magolós" vagyok..:/ Egyébként nem csak 4 órát szoktam..hétvégén jóval többet..,de meg is van az eredménye..:) 4,7-es az átlagom (fizika,tesi,matek..ezek lettek 4-esek)
2011. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Most végzek főiskolán, de általános óta szinte változatlan a tanulási módszerem. Még hetedikben mondta az egyik tanárom, hogy nekem a felsőoktatás áldás lesz, mert kampányszerűen tanulok. És tényleg. Órákra nem igazán jártam be, de a dolgozatok, vizsgák előtti utolsó néhány órában pánikszerűen lapozgattam és meglepő módon akkor be is szívta az agyam.


Egyszer próbáltam a napi 10 perces tanulást, de nem igazán működött. Viszont ha 10-re mentem vizsgázni, akkor elég volt hétkor felkelni, 9-ig átolvastam az anyagot és többnyire 4-5-össel jöttem ki a vizsgákról. Mondjuk nekem a dumakészségem sokat segített mindig is, a számomra kellemetlenebb témáktól el tudtam úgy terelni a tanárt, hogy észre se vette, hogy témát váltottunk.

2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Én átlagosan amikor gimis voltam (egy rangsorban is nagyon erős gimiben), akkor úgy semmit nem tanultam, max ha valami nagyon para dolgozat volt akkor úgy fél órát...

Többnyire 4-4,5 volt az átlagom és 5-ös az érettségim.

A suli lánycsapatában fociztam hetente egyszer, meg néha télen fennfelejtettem magam a buszon és korizni mentem suli helyett, ennyit sportoltam. Hobbiként sokat olvastam, pasizgattam és koncertekre jártam, nem voltam egy bezzeg gyerek.

Most csinálom a második diplomámat amúgy, míg a stréberek azok már mind feladták a nagy terveiket és megállapodtak valami egyszerű irodai papírhajtogatós munkánál, egyik se csinált karriert aki nagyon tanulós volt...

2011. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok nagyképű...és miért hazudnék? Azért érettségiztem le 4es 5ösre, mert jártam matektanárhoz, megvolt az angol-német nyelvvizsgám, így egy középszintű érettségi egyáltalán nem fogott ki rajtam, a magyar meg töri meg olyan h még a hülye is meg tudja tanulni...btw szerencsém is volt, és jó tételt húztam.


És igen, általánosban nagyon sokat tanultam. Hazajöttem suli után és este 9ig a könyvet néztem. Hétvégén sem mentem sehova.

2011. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!