Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tetszik a...

Mit tegyek, ha nem tetszik a nevem?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a nevemet, mert: -nagyon ritka, sokszor azt hiszik külföldi vagyok, nem is tetszik annyira, mindenkinek 5x kell elmondanom, mire megérti, az írásról nem is beszéljünk...nem is cseng szépen. Nem szeretném megváltoztatni, mert azért néha jó érzés, hogy rajtam kívül más ilyen nevű embert nem ismerek.

Meg a szüleimet se szeretném megbántani.

Hogyan szerethetném meg a nevem?


2011. aug. 16. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mi a neved? Titanilla, Brútusz, Brünhilda? Fiú.lány?
2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy harmadik nevet.
2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
haha 1. válaszoló jól megnevettettél :D
2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Szerintem örülj a ritka nevednek ez lehet a büszkeséged, főleg, ha a keresztneveddel együtt nincs is másik hasonló regisztrált név! Nekem ez segített. :)
2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hát fogadd el, így ahogy van..:) Valamiért ez kellett hogy a neved legyen.:) De ha nem békélsz vele, akkor meg lehet változtatni.:) Mondd meg a szüleidnek, hogy hadd legyen ez a második neved és vegyél fel elé egy másikat:) és mi ez a név? ha lehet tudni?:)
2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A nevem: Mirtill és van 3. nevem is :S az valamivel normálisabb, de nem a legjobb :(
2011. aug. 16. 21:07
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Figyi, ha a neved egyedi te is az vagy.
2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Én mondjuk örülnék egy ritkább névnek, sok a László körülöttem és néha összetévesztenek.
2011. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis Mirtill? :)

Bocsi, csak vicceltem. Egyébként szép neved van, ne változtasd meg.

2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Semmi baj a Mirtill névvel.:) szerintem meg egyedi és fogadd el!:)
2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!