Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkalkulia? Van itt olyan...

Diszkalkulia? Van itt olyan aki diszkalkuliás és kapott felmentést matekból?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban,mivel nem rég küldték ki a vizsgálat eredményeit,nem tudom hogyan tovább. :)
2011. aug. 16. 23:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
2011. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?? Ez nem nagy tragédia, ne vedd annak.
2011. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a vizsgálaton túl vagy már?:) Nem mondták el a dolgokat?? A levélbe is leszokták írni.

Na szóval nekem közös megbeszélés alapján lett eldöntve h még ne kapjak felmentést matekból, de minden más segítséget megkapjak (több idő dolgozatoknál, kevesebb/egyszerűbb feladatok) és ha érettségi előtti évben úgy néz ki, hogy elég sz.rul állok matekból, akkor kapok felmentést érettségire és akkor más tantárgyból kell felkészülnöm.

2011. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
jól megszívod ha ezzek tréfálkozol pfff
2011. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. A vizsgálaton már túl vagyok rég,a szakvéleményt pár napja küldték ki.

A pszichológus nővel beszéltem,ő azt mondta hogy menjek be a suliba és az igazgatótól kérjek egy beleegyezést hogy felmenthessen. Az igazgató helyettessel tudtunk beszélni,de ő meg sem hallgatott minket,szinte elutasított.

Ezek után nem tudom mi tévő legyek...

A szakvéleményben az áll,hogy javasolják a felmentésemet amennyiben az intézmény egyetért vele. Azt is írják,hogy fejlesztő foglalkoztatásra szorulok.


Egyik ismerősömet ugyanabban a suliban úgy mentették fel,hogy pótvizsgáznia kellett volna,de ő kapott felmentést így nem volt kötelező elmennie.

2011. aug. 17. 00:11
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
pff, elárulom anno én is kérhettem volna felmentést ha nagyon akartam volna, de mondjuk nekem nem ilyen számolós zavarom volt, meg olvasási meg hasonló. Nem kértem. Legyen már egy kis önérzeted. Vazze dolgozz meg érte, ha többet kell hát többett kell, Szerinted milyen az élet? lesz@rják hogy neked nem megy a számolás, ugyh ne a felmentésért kaparj hanem szedd össze magad és csináld meg, az élet nem habostorta
2011. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
00.23, próbálj már meg törött lábbal futni !
2011. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"de mondjuk nekem nem ilyen számolós zavarom volt, meg olvasási meg hasonló"

Akkor meg minek írsz ide? Nem mindegy hogy diszlexiáról vagy diszkaluliáról beszélünk...

2011. aug. 17. 00:40
 9/32 A kérdező kommentje:
*diszkalkuliáról
2011. aug. 17. 00:42
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Csak úgy megsúgom, hogy abban amit az előző írt van valami. Kérj felmentést, ha jobb neked, de állásinterjún, vagy munkahelyeden meg ne említsd, hogy diszkalkúliád van. Biztos lehetsz benne, hogy egyáltalán nem fogja érdekelni őket és nem lesz mentség, ha elszúrsz valamit.
2011. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!