Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzás, hogy azért...

Tényleg túlzás, hogy azért nem eszem meg a levest, mert anyám hajszála volt benne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utána annyira bennem van a dolog, hogy nem tudom lenyelni. A családom szerint túl finnyás vagyok és ez nem normális.
2011. aug. 17. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Már miért lenne tulzás?Nem értem.A férjem semmit nem eszik meg amiben hajszál van,sőt egy jódarabig nem is főzők azt amiben véletlen talált mert egy ideig ugy sem eszik belőle.

Mindenkinek vannak rigojái,ezt el kellene fogadni.

2011. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is elmegy olyankor az étvágyam, pedig nem vagyok finnyás.
2011. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

Finnyás vagy.

Vagy nem vagy eléggé éhes.

Ha igazán éhes lennél, kivennéd a hajszálat, és ennél tovább.

Egy hajszál, az semmi.

Azt megérteném, ha anyukád a körmét vágta volna a fazék fölött, és beleestek volna a körömdarabok a levesbe, de ez a hajszálas dolog, ez semmi!

2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

anyukám még a saját hajszálától is öklendezik ha talál benn, ha meg másé akkor szabályosan rosszul van. Én is ilyen vagyok, de én csak idegen hajától.

De pl a párom nyugodtan kiveszi neki nem számít, ha az én hajam vagy másé.

Szóval mindenki más. Én pl. nem szeretek bemenni más után wc-re , mert ha bármi kis szag van már öklendezek vagy hányok. Mikor máshol kell wc re mennem akkor vagyok ki. pl társas utazáson amikor 30 rohanja meg egyszerre az 1 wc fülkét.Falfehéren jövök ki mindig.Elég egy büdösebb puki a páromtól és már hányok.

2011. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy túlzás!

Én a múltkor egy jobb cukrászdában találtam hajszálat a puncstortában...

Na azóta a cukrászda közelébe se bírok menni

2011. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát már én is elég finnyás vagyok, de ez azért túlzás gyerekek... :D

Tényleg túl jól vagytok tartva. :P Ha nem tetszik, akkor éhezz, majd ráfanyalodsz.

Na ami már elvette az étvágyát a családnak, mikor a teberizsben találtunk valami porcicás csimbók szerű izét, nem tudjuk mi és hogy került bele. De egy hajszál? Étteremben kiverheted a hisztit, de otthon túlzás.

2011. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Én se eszek meg mindent,de 1 hajszál az semmi!:D Én kiveszem,aztán eszek tovább:)Étteremben nyilván más a helyzet.

Egyszer viszont én is nagyon kiakadtam.Vettünk a piacon sajtot,többfélét,egy zacsiban rakták bele.Itthon bontom ki,megkóstolni,veszem ki a sajtokat,és látom,hogy volt benne egy csomó haj,meg szőr szál,OLYAN szőrszál...rövid,és kunkori:DDD Na,akkor én is azt hittem,hogy odahányok az asztalra.Ment is egyből a kukába az egész zacskó sajt.

2011. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

11.00 órásnál a pont!

Igen, túlzás!


Gondolhatod, hogy anyukád nem szándékosan rakta bele. Sürgött, forgott, dolgozott vele. Előfordul. Nem guszta, de előfordul. Gondolj csak bele, mennyi apró bőrdarabkát eszel meg nap, mint nap, ami lehull rólunk, sőt az állatokról. Nem is tudsz róla. Egy hajszál ehhez képest ínyenc falat... :-))

Nyilván van egy határ. Ha valaki egyáltalán nem tartja be az alapvető higieniai szabályokat, az más. De szerintem esetetekben nem erről van szó.

Én a helyedben nem cseszegetném a családomat ilyen hülyeséggel. Pláne nem venném el mások étvágyát/kedvét a jelenettel.

2011. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%

1 vagyok.


Igen azt mindenki megérti hogy nem direkt tette bele az anyukája,de azt is meg kell érteni hogy nem diret cukkolja a szüleit hanem egyszerüen képtelen megenni.Ilyenkor a másik félnek is engedni kell.

Nem eszed meg és kész.


Én nem birom a csontszillánkot az ételbe,a családom tudja ha egy mikro csontdarabot találok a kajába akkor nem eszek tovább.Egyszer fordult elő hogy nem akartam akadékoskodni és ettem tovább aztán szaladtam a budira és kijött az egész kaja.

2011. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
5%
mi ez a paraszt kérdés? aszt egyed ami van! ne válogass! egyed! eszed!
2011. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!