Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Barátnőm a levest csak ízesíte...

Barátnőm a levest csak ízesített víznek gondolja, ezért nem is eszi. Hogy értessem meg vele, hogy fontos a levest enni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha mellette iszik eleget, akkor hagyd békén!
2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell meg értetni!Te szereted és eszed,ő nem szereti,nem eszi.Amúgy meg nem fontos.
2011. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne megértetni vele? Szabad országban élünk. Én se szeretem a levest, csak néha
2011. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom az anyukája milyen leveseket főzhetett,én sem rajongok érte,de ha meg kóstolna egy igazi tyúkhús levest más lenne a véleménye.
2011. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

én sem szeretem a levest és amúgy sem nélkülözhetetlen.

mással is lehet folyadékot pótolni.

2011. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

biztosan nem ismeri a krém-zöldségleveseket.

Az előbb ettem sütőtöklevest, jó sűrű volt, levesgyönygökkel, hmm.


Próbálkozz be nála ilyen sűrűbb levesekkel is.

2011. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

A tasakos tényleg csak ízesített víz....

Ne azt egye, hanem mást, pl egy jó kubai ragulevest :)

2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg csak vegeta vagy egyéb ilyen "műlevest" evett eddig. Megkóstolna egy igazi húslevest, vagy gulyást, mindjárt rájönne, hogy nem is olyan rossz az.
2011. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Kostoljatok meg együtt többfélét,hátha izlik neki valamelyik.Egyébként miért lenne fontos levest enni? Egyáltalán nem fontos.Persze ha elég folyadékot fogyaszt az embert.
2011. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Majd eszi, ha igényli a szervezete. Nálunk sincs mindennap leves, sőt húsleves sincs minden vasárnap, de télen a megfázások idején vagy influenza járványkor akár hétköznap is főzök egy jó fazék jó erős tyúkhúslevest. Állítom többet ér, mint bármilyen gyógyszer.
2011. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!