Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanád ezt meg?

Hogyan oldanád ezt meg?

Figyelt kérdés
Barátom születés napja lesz hamarossan és tényleg nem szeretnék sok pénzt költeni a partyra, mert nem soká szülni fogok...na és termet meg alkoholt szeretnék!arról hallottam már, hogy nagy kis ker üzletekben vissza veszik azókat az árukat amit nem bontottál fel?!ha vki mostanság csinált egy meglepi bulit hol és mennyiért csinálta?köszi a segítséget!
2011. aug. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is hallottam, hogy ki lehet hozni italokat bizományban és a felbontatlan üveget vissza viheted. Szépen leltároznak mit vittél ki és mit vittél vissza.
2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apa 50.szülinapja 200ezerbe került. A hely az ingyen volt, volt kaja-pia bőven, összesen 50en voltunk.
2011. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!