Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura helyzet, hogy oldanád...

Fura helyzet, hogy oldanád meg? Mit mondanál?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (ellenkező nemű), akinek nincs autója, viszont régóta nyúz, h vigyük el őket a párjával kirándulni, mert máshogy nem tudnak eljutni azokra a helyekre. Viszont én urán érezném magam 4-esben, mert a párja se valaem, se az én párommal nem találja a hangot - kellemetlen csend van általában, nincs közös témánk, valamint a párom kicsit fúj a barátomra, mert régen tetszettem neki. Ebben ahangulatban nekem nincs kedvem kirándulni velük - társasággal már mentünk együtt, akkor is mi vittük őket. Múlt héten kirándulni voltunk a párommal, meséltem a barátomnak, mire megsértődött és azóta fagyos köztünk a levegő. Neki semmi se számít, csak hogy eljusson abba a r.hadt erdőbe??
2010. nov. 8. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nemet mondanék. Ha se ők, se ti nem éreznétek jól magatokat, akkor miért szenvednétk végig az egész napot? Kérjen meg mást, vagy pedig üljön föl buszra/vonatra. Lehet, hogy köcsögség, de ha mindenki "furán" néz a másikra a 4-es csoportba, akkor nincs mit tenni.
2010. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért is lennél köteles őket fuvaroztatni? Sz@rd le... sztem elég idióta lehet ez a "barát" ha még azt sem veszi észre hogy a nője nem nyerő.
2010. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adjátok kölcsön a kocsit.Vagy vigyétek el őket,de külön sétáljatok stb.
2010. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Próbáltam neki elmondani a szitut, de neki mindennél fontosabb, h eljusson oda és ezért bárkivel hajlandó lenne elmenni, nem érdekli, h rajta kívül mindenki sz.rul érzi magát a fenti dolgok miatt. 1ooox jobb kettesben a párommal, akkor miért kéne máshogy? Mit mondjak neki, h megértse?

2010. nov. 8. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
És ezt mért nem beszéled meg vele?Ha olyan jóban vagytok sztem megérti a helyzetett.El kell mondani neki öszintén h figyi ez van ne haragudj rám.Ennyi!Lehet fújni fog rád 1-2 napig de ha télleg olyan jó barát megenyhül és megérti sőt talán még igazat is ad.
2010. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neki nyerő a nője, csak nekünk nem. Teljesen más világ. A kocsit nem adjuk kölcsön, mert nem azért vettük, h összetörjék. Elmenni és máshol sétálni meg kicsit morbid, nem?
2010. nov. 8. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:

ha annyira fontos neki, akkor elmegy busszal/vonattal, aztán a többit meg gyalog.

vagy vesz magának kocsit.


ha valaki ilyennel keresne meg csak szimplán röhögnék egyet, és megkérdezném tőle, hogy ugye ezt most nem gondolod komolyan? azért ahhoz is pofa kell, hogy ezt kicigánykodja magának.


vagy keressen magának másik balekot.


egyébként hol van ez a hely, ahova annyira vágyik a kedves barátod?

2010. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Több hely is van, mindegyik szinte megközelíthetetlen kocsi nélkül. Szerintem is sok, amit csinál, képes naponta többször felhívni ezügyben.
2010. nov. 8. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor viszont megmondanám h ezekszerint ti nem vagytok barátok ha csak ezért hív fel...Megmondanám neki h jegeljétek ezt a kapcsolatot 1 kicsit mert ez így nem gyere be és ez már nem barátság hanem a másikat kihasználás...sztem vagy legalábbis valami ilyesmit mondanék neki.
2010. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos neki, és a barátodnak tartod, vidd fel őket, és sétáljanak, míg ti mondjuk ebédeltek egyet a városban/faluban, kocsival el tudtok menni onnan. Ha messze van tőletek, kérj valami jelképes összeget az üzemanyagért. Pofátlanság a részéről, hogy ennyire mondja és mondja, mikor láthatná, hogy neked kellemetlen. De legyen egy jó napja, utána talán nem fog állandóan ezzel jönni.
2010. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!