Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még pár nap vagy az túl 'sok'...

Még pár nap vagy az túl 'sok' lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon izé lenne, ha megkérdezné otthon, hogy had mehessek le még pár napra hozzá? Barátnőmnél voltam most nem rég pár napot, előtte egy hónappal meg egy hetet. Nekem ott nagyon jó és nagyon örülök, hogy ott lehettem. Meg is köszöntem mind a kétszer az anyjának. Kedves voltam mindenkivel, ahogy tudtam. Suli elöőtt akartam még ott lenni, ez meg is volt, bár féltünk hogy nem engedi meg de megengedte és tényleg nagyon örülök, viszont én még ott akarok lenni még egy kicsit, csak szerintem az anyjának sok lenne, vagy nem is tudom. Suli időben nem engedne ott aludni, max szünetben, ha jól tanulok, mert ugye az is fontos. De megmerjük kérdezni vagy hagyjuk és majd máskor? Nagyon szeretem azt a helyet és barátnőmet is. Nem vagyok telhetetlen meg semmi, jó volt ott nekem vele és csak ezért akarok még egy kicsit ott lenni, bárcsak lehetne, de megértem azt is ha nem:)

18/L


2011. aug. 18. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor leírom Neked sokadjára is, hogy szerintem nyugodtan megkérdezheted a barátnőd anyukáját, hogy elmehetsz-e hozzájuk pár napra Győrbe..a legrosszabb ami történhet, hogy nem engedi meg...(de légyszi ne tedd fel többször ezt a kérdést)

2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi:) rendben nem fogom.

De most azok után is nyugodtan, hogy nem rég jöttem haza? Persze nem most akartam, hanem jővő héten vagy még suli elött. De szerintem marad a szünet, ha azt mondja nem, ha megkérdeznénk, akkor nem. De még azt se akarom, hogy megunjon:)

2011. aug. 18. 18:45
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem azt kéred, hogy fogadjanak örökbe. Biztos 18 vagy, mert annyira kislányos a stílusod.
2011. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
No komment...
2011. aug. 18. 20:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem kéne megint rájuk akkaszkodni sok lenne, az hogy napokig ott vagy komoly anyagi vonzzatal jár amitt nem vállalhatnak be folyton.
2011. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Fizetnék én.
2011. aug. 18. 23:42
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Te is érzed, hogy nem 100%-ig jó ötlet. Hidd el, a legkedvesebb emberek sem szeretik, ha valaki rájuk akaszkodik. Nem fog nemet mondani, vagy ha igen, kínos lesz neki kitalálni valamit hogy most miért nem. És egyre több lesz köztetek a tüske, a fal. Ne élj vissza a vendégszeretettel. Szerintem most meg kéne várnod, hogy ők hívjanak. Bízd a barátnődre, hogy ezt hogyan és mikor beszéli meg anyukájával. Ha most nem is hívnak azonnal vendégségbe újra, legközelebb megint nagy szeretettel fogadnak majd. De ezzel soha nem szabad visszaélni.
2011. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Apááám,tényleg 18 vagy?

"ahol esznek 3-an ott már jól lakik egy 4. is."-Ezzel nem értek egyet,ez nagyon sok helyen nem így van szerintem,legalábbis nem huzamosabb ideig.Várj egy picit kérdező,aztán a későbbiekben tedd fel a barátnőd édesanyjának a kérdést így,ahogy nekünk,ezekkel az érvekkel...ennyi.

2011. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

tegnap 22:14

Köszi, igen én is így gondolom:) Köszi mindenkinek:)

2011. aug. 25. 02:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!