Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még pár nap vagy az túl 'sok'...

Még pár nap vagy az túl 'sok' lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon izé lenne, ha megkérdezné otthon, hogy had mehessek le még pár napra hozzá? Barátnőmnél voltam most nem rég pár napot, előtte egy hónappal meg egy hetet. Nekem ott nagyon jó és nagyon örülök, hogy ott lehettem. Meg is köszöntem mind a kétszer az anyjának. Kedves voltam mindenkivel, ahogy tudtam. Suli elöőtt akartam még ott lenni, ez meg is volt, bár féltünk hogy nem engedi meg de megengedte és tényleg nagyon örülök, viszont én még ott akarok lenni még egy kicsit, csak szerintem az anyjának sok lenne, vagy nem is tudom. Suli időben nem engedne ott aludni, max szünetben, ha jól tanulok, mert ugye az is fontos. De megmerjük kérdezni vagy hagyjuk és majd máskor? Nagyon szeretem azt a helyet és barátnőmet is. Nem vagyok telhetetlen meg semmi, jó volt ott nekem vele és csak ezért akarok még egy kicsit ott lenni, bárcsak lehetne, de megértem azt is ha nem:)

18/L


2011. aug. 18. 16:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha jól tanulunk*
2011. aug. 18. 16:19
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem vagytok kislányok már, ha az anyukája belemegy, szerintem nincs akadálya, miért ne? ahol esznek 3-an ott már jól lakik egy 4. is.

21-L

2011. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Mikor megkerded anyukajat, emlitsd meg azt is, hogy mennyire jol erzed magad naluk.
2011. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondtam is neki, hogy nekem ott mennyivel jobb mint itt:) Nyugodtabb minden és nagyon jól érzem magam ott:)
2011. aug. 18. 16:28
 5/19 A kérdező kommentje:
De nem lesz neki sok? Vagy nyugodtan kérdezzük meg? De tényleg jól esett nekem ott lenni és örülök már ennek is, hogy megengedte kétszer is, hogy több mint 2 napra menjek:)
2011. aug. 18. 16:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért itt kérdezed meg, mi lesz, akárhányszor menni akarsz hozzájuk? Mi nem tudjuk milyen az anyukája. Tényleg 18 vagy?
2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem kerdezed, akkor nem fogo megtudni. De tudod, ugyanugy vissza is kell hivni a baratnodet is.
2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó az igaz, de talán tud valaki mondani valamit, hogy lehetne-e vagy nem. Amúgy igen annyi. Hívtam is, de ő még ide nem jöhet, ha nemet mond, ha esetleg megkérdeznénk, akkor sincs baj, jó volt ez a nyár vele:) Amúgy az anyja kedves és szerintem jó fej:)
2011. aug. 18. 16:33
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki nemrég vagy 20-szor megkérdezte TŐLÜNK, hogy a barátnőd anyukája engedné-e az ott alvást?
2011. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az nem is volt 20 max 2...és többet nem teszem fel a kérdést, ha ennyire zavar titeket, de tudnom kell erre a választ. Persze nem tudhatjátok tejesen de valamit azért tudtok mondani:)
2011. aug. 18. 17:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!