Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami frappáns ötlet?

Valami frappáns ötlet?

Figyelt kérdés

Most leszünk 4 éve együtt a párommal. Nem vagyunk azok akik így nagyon ünneplik az évfordulót, vagy hónapokig készülnek a nagy napra, de azért valamit beújítanék, egy kis meglepetést. Puccos párnák, macik, drága holmik nem nagyon jönnek be. Valami olyan kéne ami praktikus, szellemes. Lehet esetleg valami vicces dolog is, a jó ízlés határain belül. Szexi fehérnemű is kizárva mivel itthon leszünk akkor még a szülőknél, nincs saját szoba:)

köszi


2011. aug. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
gyertyafényes vacsi,valamit főzz neki,amit imád,vagy menjetek el autósmoziba,az nagyon romantikus tud lenni.esetleg egy közös dvd-zés valami olyan filmre ami mindkettőtöket érdekel.vagy menjetek valahová táncolni,de ne discoba.
2011. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en egyszer karacsonyra csinaltam egy konyv-feleseget a paromnak. vettem egy szep kemenykotesu fuzetet, beleragasztgattam egy csomo kepet, nem csak rolunk, hanem olyan dolgokrol, ami csak kettonkre jellemzo... es a kepek ala irtam szoveget. vicces torteneteket, a megismerkedesunket, kozos vicceket irtam le. mivel a parom romantikus tipus, tetszett neki. :)
2011. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyen könyvecskét csináltam én is:) jó lett:)

z autósmozi nem jó mert se autónk se autósmozink. A párom nem szeret táncolni. Gyertyafényes vacsi kihúzva mert nincs saját szobánk (egyetem idején albérletben lakunk, szünetben viszont itthon)

de azért köszi:D

2011. aug. 18. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló !!! SZEX csekk : Te magad is megtudod csinálni :

Minden hónapra rakj be valami jó pózt . Esős napokra is tegyél be neki valamit : Én ugy csináltam,minha rendes csekk fűzet lenne: Csak 1 számitógép kell,meg 1 nyomtató hozzá : Ja meg a te fantaziád !!!! 12hónapra csináltam + 4 hónapot esös napokra ahova azokat az álomnőket tettem akikért oda volt 14- 18 éves korában : Az én férjemnek nagyon bejött + még kiprobáltuk a csekk füzetben lévő dolgokat : remélem adtam jó ötletet.

2011. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!