Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszülőknek valami frappáns...

Nagyszülőknek valami frappáns ötlet a dolog tálalásra?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy jön a baba, és anyum rájött magától, hisz ismer, a lánya vagyok :D

Így úszott a díszes bejelentés, maradtak a nagyszülők, első dédunoka lesz náluk, már régóta várják :)

Később akartam, de anyu nyúz, hogy mondjam el korábban, nem lesz semmi baj... Most a 7. hétben vagyok, úgy döntöttem, hajlok a dologra, elmondjuk hamarább (férjemnek mindegy, mikor mondjuk el, azt mondta).

Szerintetek hogy közöljük?

Egy ötlet elvetve, a kiscipős... ezt az egyet nem akarom.

Valakinek valami más ötlet? A kicsi novemberben jön, karácsonyra már velünk lesz, így ugrik a karácsonyi ajándék- dolog is...

Adtok ötleteket? Köszi :)


2011. márc. 20. 21:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagyon nyálas, de nekem tetszett az ötlet.

Írni nekik egy levelet a "baba" nevében, megszólítással: Kedves Dédmamám, Dédpapám, vagy dédszüleim, vagy ilyesmi. Pár sort csak (remélem, tologattok sokat, vagy valami személyeset, hogy remélem, velem is kimész majd a kispiacra, vagy érted, ami személyes). Amikor leesik, akkor lesz nagy az öröm. :)

2011. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

tipegő/body felirattal:

"dédimama/dédipapa kedvenc dédunokája"


(te is megtudod csinálni,vasalható matricára kinyomtatod,rávasalod)

2011. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Na, a kispiacnál kijöttek a könnyeim( hiába,hormonok) mert nagyon eltaláltad, nálunk ők azok, akik árulnak a piacon, már pár évtizede kofák :)

Nem, nem nyálas, köszönöm a tippet ;)

2011. márc. 20. 21:23
 4/26 A kérdező kommentje:
A második is tetszik, de még sehol sem láttam olyan matricát, pedig kerestem :( lehet, ráhímzem én.
2011. márc. 20. 21:24
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ó de édes kérdés!egyem meg:D Sok örömötök legyen a kisklambóban!:)

Talán az,hogy keresel egy képeslapot,vagy rajzolsz,amin egy baba van az anyja pocakjában. Azt megcsinálod úgy,hogy postán fel lehessen adni képeslapként, és akkor megírod,hogy éppen "nyaralni" van, és alig várja a hazaérkezést:D

2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Jajj, az első nagyon aranyos!!! És a levelet eltehetnék, stb. :)))))))
2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Jajj, a másik kettő is nagyon aranyos! :))))))))
2011. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nagyon levél (képeslap) felé hajlok, mert szeretnek mindent bekeretezni, meg kirakni, a nászútról is én magam szerkesztettem képeslapot, az is ki van náluk téve, azt hiszem, megint képeslap lesz :)

A rugi is csábít, felirattal... még ötletek?

2011. márc. 20. 21:29
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok


te is megtudod csinálni...

papirirószerben veszel hozzá lapot (5db 1000ft)

paintben megcsinálod h milyen legyen (akár a nagyszüleid fényképe is mehet rá meg egy babkép,vagy amit akarsz)


kinyomtatod,rávasalod


elég tartósak,pólóim nagy része igy készült,30fokon mosva évekig jó...bár ajándékként nem lesz ugyse mosva

2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia:)) A leveles nagyon jó szerintem, de én nem az elejére írnám megszólításként a "dédnagymamát, dédnagypapát", hanem a végére, talán nagyobb a htás, hogy addig csak sejtik a dolgot. Persze ez végülis már csak részletkérdés:))
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!