Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged ez mennyire sértene meg?

Téged ez mennyire sértene meg?

Figyelt kérdés

Apukám anyukája vagyis mamám februárban halt meg és csak ma találtuk meg a levelét amit halála előtt írt és elköszön mindenkitől....mindenkitől elköszön , (2 gyereke volt apukám és apukámnak a nővére) és a két család minden tagját megemlíti, még a dédunokákat, kivétel egy embert nem említ meg.Anyukámat.

Pedig mielőtt meghalt volna mamám anyukám gondozta folyamatosan, mindig ment hozzá segíteni, de persze korábban voltak anyós gondok, az utóbbi 5 évben lettek elég jóba anyukámmal mikor mamám már nem kritizálta anyukámat és 5 éven át mindig segített neki anyukám, még az órák hosszán át is hallgatta mamám doglait, sosem volt vele ellenszenves.

Még a lányának (apukám nővére)is megemlíti a férjét és őt még annyira sem kedvelte mint anyukámat, bár neki csak annyit ír,hogy vigyázzon a családra meg, ne nézze le apukámat.

Anyukám pedig most megsértődött nagyon, én meg is értem.

Csak annyit mondtam anyukámnak,hogy még fél évvel a halála után is sikerült megsértenie, ez aztán nem semmi....

Számodra ez mennyire lenne sértő?


2011. aug. 18. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát rosszul esne,de nem haragudnák,mert halottra már nem lehet haragudni...
2011. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Anyós,mit vártál......

Megsértene.

Meg sem érdemelte,hogy gondozzák!

Próbáljátok meg elfelejteni,ilyen sérelmekkel egyszerűen nem érdemes sokat foglalkozni.

2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát biztos megvolt annak az oka, hogy nem volt megemlítve, de ugye +de mortuis nullum, nisi bene" vagyis halottakról jót vagy semmit, nem venném magamra. Felesleges.
2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukám is mondta,hogy igazából csak rosszul esett neki, nem vette magára csak kicsit megvan sértődve meg ugye természetesen rosszul esett neki.
2011. aug. 18. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nekem is nagyon rosszul esne, bár nem tudjuk, hogy milyen volt köztük a viszony. Lehet, hogy volt valami oka, ami miatt nem említette. Bár úgy gondolom, hogy akármilyen is az ember, ha a szeretteimhez tartozik, akkor illett volna... No mindegy, halottról jót vagy semmit...
2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van még egy levél, amiben anyukádhoz szól.
2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem biztosan megsértene. Egyébként van egy mondás: Kevés vagy, mint anyósban a jóindulat. :)
2011. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam már olyat, akinek két foga hiányzott ELŐL, de azért műkörme volt, és nagy vastag aranylánca. Ennél ocsmányabbat nem is tudok elkézelni...ű

Amúgy szerintem a műköröm gusztustalan, a proletárság fokmérője, nekem mindig piaci árusokat juttat eszembe. Nézzétek meg, egy filmben hol láttok műkörmöt. Én hetente járok manikűröshüz, viszafogott, nőies ápolt a SAJÁT körmöm. Akinek van hozzá szeme, az észreveszi.

2011. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyukáddal sokkal több időt töltött életében, mint a többiekkel, ez is felérhet egy búcsúval.
2011. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!