Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vonz az orális szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonz az orális szex. Akkor prűd vagyok? Lányok, ez sértene titeket?

Figyelt kérdés

20/F vagyok. Imádom a lányokat, tényleg, 100% hetero vagyok, nagyon könnyen felizgulok, minden. Petting és szex, teljesen rendben van.


De egyszerűen az orális szexet egyszerűen nem akarom. Nem undorodom a puncitól, de egyszerűen nem akarok benyalni oda. Senkinek. Még a legfullosabb nőnek sem. Egyszerűen ha belegondolok, tudom, hogy én ezt nem akarom.


És ugyanígy nem várom el azt sem, hogy leszopjanak. Oké, ha a lány azt akarja, csinálja, de nem erőltetem rá senkire.


Megsértődnél, ha mondjuk a barátnőm lennél, és tapintatosan közölném veled, hogy nem veled a baj, de én nem akarlak kinyalni? Mert egyszerűen nem vonz?


2011. nov. 5. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

hát petting alatt ez kicsit kiütné a biztosítékot, de elfogadnám. csak hagyj időt, hogy a párod elfogadja, azt' csókolom. hidd el, ha szeret, akkor nem fog elhagyni emiatt.

L/19

2011. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerelmes vagy egy lányba és mégse tennéd meg neki? Jó, értem én, azt csinálsz a szexben amit szeretsz, lehugyozni se kell a másikat csak mert kéri, de azért egy nyalás nem egy nagy aberráció, ha szeretsz valakit esetleg a kedvére tehetsz vele. De te tudod.
2011. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia.Szerintem semmi gond nincs ezzel,csak mindenképp olyan pár kell aki szintén nem igényli,különben gond lesz.

Én mindenképp megpróbálnálak kedvesen,türelmesen rávezetni hátha kedvet kapsz de ha semmiképp nem menne akkor elválnának útjaink mert én bizony tuti vágynék ilyesmire és miért modjak le errő a klassz dologról.

22l

2011. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Még ha nagyon megkérne a lány ,aki életed szerelme,hogy tedd meg a kedvéért,mert nagyon vágyik rá,akkor sem?
2011. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem sértene és szerintem nem vagy prűd csak egyszerűen mások vagyunk. Az a fontos, hogy a szex terén is egyenlő legyen a vérmérsékletetek. (szóval, hogy a lánynak se legyen fontos az orális szex és akkor minden rendben lesz)

28/n

2011. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, ha ő kérne meg, mi lenne, és szerintem nem is fogom megtudni, mert én nem hiszem, hogy szerelmes leszek valaha is. Egyszerűen nem vagyok romantikus.


Azoktól kérdezném, akik írták, hogy ők mindenképp igényelnék. Ez ennyire más érzés, ha nyelvvel csinálják? Miért nem jó nektek az ujj, vagy csak simán pénisszel? Ennyire fontos nyelvvel?

2011. nov. 5. 12:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokkal másabb érzés. Melegebb, nedvesebb és érzékibb :)
2011. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én se szoktam nyalni és szopást sem igénylem. Túl gusztustalannak találom ezeket, mint ahogy anál sem jöhet szóba nálam.

Ilyen a felfogásom, ez van. A párom sem igényli ezeket, bár neki nincs semmi baja vele, csak nincs igénye rá. Aki meg emiatt szakítana veled, az nem szeret igazán, szóval az ilyenekkel meg ne foglalkozz.

2011. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát én pl csak úgy tudok elélvezni ha kinyalnak.És eddig csak egy barátom volt,aki ezt figyelembe vette.Állandóan a kedvemre akart tenni.Még szex közbe is,előtt vagy után is megállt,hogy nekem örömet okozzon.Ezen nagyon meglepődtem,mert amúgy a többi barátomra nem ez volt a jellemző.Sokáig én ezt elfogadtam,hogy amikor olyan kapcsolatom volt,tudtam,hogy én élvezni nem fogok.Ez viszont ciki!A mai eszemmel már tudom,hogy jobb ha olyan partnerem van,aki szívesen csinálja nekem.Mert én is szívesen csinálom.Az lenne a legjobb,ha mindenki ugyanolyan arányban tenne bele mindent az együttlétbe.Legyen szó akár szexről,akár más dolgokról egy kapcsolatban...


Bár én nő vagyok,de nem lehet, hogy valami miatt mégsem tetszett neked amit eddig láttál?Csomó férfi megőrül a női test látványától...Van olyan,aki imád nyalni,van aki nem.Különbözünk...Szerintem kicsit meg kellene még ismerned magad,hogy mi az amit szeretsz csinálni,mi az amit még kipróbálnál ilyesmi.Lehet még változik a hozzáállásod az orális szexhez,még csak 20 éves vagy!Szóval ne aggódj.


N

2011. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:36


hány éves vagy?

csináljuk 1másnak? :)

2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!