Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves fiamat a...

Mit tegyek? 17 éves fiamat a párom sogornője teljesen ellenem fordította. Nem hallgat rám nem segít már a sulit is otthagyta. Elegem van ebből a nőböl már fordult odáig a dolog hogy feljelentettem. Mert zaklatott rágalmazott.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
a párod sógornője véletlenül nem a te tesód?
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
a párod sógornője mint a testvéred?
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a párja testvérének a felesége is.
2011. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Ti aztán jól össze hoztátok.....

pfff

2011. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én megmondanám a nőnek, hogy hagyja békén a fiamat, mert ha akar egy manipulálható valamit vegyen kutyát vagy szüljön saját gyereket. A fiamnak meg megmondanám, hogy hallgathatsz arra a nőre de ha tetszik ha nem ő egy senki számára és ha majd bajban lesz akkor csak a családjára számíthat aki te vagy, és ezt ne felejtse el, mert mikor jönnek a gondok a sógornő szépen el fog tűnni nem fogja érdekelni. Úgyhogy így vágja el magát nálad.
2011. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a párom tesójának felesége.van neki öt gyereke de azokat elhanyagolja nem segítenek neki mert miota dolgozik 8 hoja nem föz nem mos nem takarít így a saját gyerekei is elfordulnak tőle.na meg azért próbálkozik mert én két éve nem beszélek vele.
2011. aug. 19. 08:17
 7/7 anonim válasza:
Zavarja hogy a saját gyerekei sem foglalkoznak vele, ezért kezdte el a fiadat manipulálni. Az előttem válaszolók jól leírták, akkor vegyen egy kutyát, vagy csesztessen mást, csak hagyja békén a fiadat.
2014. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!