Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok egy kapcsolatot...

Nem tudok egy kapcsolatot kialakítani mindig lerázom a fiúkat. Sok jelentkező volt eddig de egytől egyig elutasítottam őket. Baj van velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy tök jól elvagyok egyedül, Minek nekem kolonc, meg nagyon komolytalan vagyok. Egyserűen nem tudom magamat elképzelni egy kapcsolatba.. Sokak szerint h*lye vagyok..:D:D Köszönöm a válaszokat!18L
2011. aug. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A korodnál fogva hidd el, nem vagy még lemaradva semmiről. Ha nem érzed azt, hogy társra, kapcsolatra vágynál, korrektebb is így, mintha hülyítenéd a srácokat és pofára ejtenéd.
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem még nem jott el a nagy szerelem,mert ha rádtalál nem fogod elkuldeni,hidd el!el sem fogod engedni! :) egyébként szerintem jol teszed,élvezd ezt a helyzetet!!!
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is PONTOSAN így voltam. Aztán 19 évesen találtam egy rendkívűl okos fiút, imponált az intelligenciája ezért úgymond "belementem a dologba". Meg is bántam, de nagyon. Ne siesd el!!!
2011. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és akkor mi van?


én se, és már idősebb is vagyok nálad 3 évvel (f)


nézd a dolog jó oldalát: (a világért se akarlak ezzel megbántani) legalább eggyel kevesebb nőből lesz k**va, ami manapság nagy kincs, na :)

2011. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!