Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Januárban volt eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban volt eljegyzés. Nyáron a párom szóba hozta az esküvőt, akkor az anyagiak miatt elutasítottam, azóta semmi. És most?

Figyelt kérdés

Egyrészt akkor hirtelen jött, bevallom, megijedtem kissé, de azóta azt gondolom, bármikor, bármilyen körülmények között a felesége lennék. Együtt élünk, jól megvagyunk, novemberre várjuk a kislányunkat, és amikor szeptemberben legutóbb szóba került, azt mondta, jó lenne a baba előtt, de nem történik semmi. Én nem "erőltetem" mert az olyan gáz, amikor egy nő nyüstöli a pasit, hogy vegye már el, pedig már nagyon szívesen lennék a felesége.


Az anyagiakról annyit, hogy nagyon szűk körben, 8 fős "vendégsereggel" gondolkodunk, nyár óta félre raktunk már annyi pénzt, hogy egy szép kis esküvőt lehessen tartani.


Hogy hozzam szóba?


2011. okt. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs,de szeptemberben elutasítottad amikor azt mondta, hog jó lenne a baba előtt. Most gondolom arra vár,hogy majd a baba után.

Ha akarsz valamit akkor mondd meg neki. Senki nem telepata

2011. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Butaság volt először elutsítani. Számtalan esküvő ment így már füstbe. Akkor kell igent mondani, ha a lányt kérik. A többi meglesz hozzá. Hozd bátran szóba, de ne csodálkozz, ha már nem lelkesedik az ötletért.
2011. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát ő már ezek szerint több alkalommal is szóbahozta. Most már meglehet, hogy még újabb alkalommal nem fogja. Én az ő helyében legalábbis nem tenném.


Rajtad a sor. Vacsorakor, vagy amikor kellően meghitt pillanat van, mondd meg neki, gondolkoztál a dolgon, mégiscsak jobb lenne a baba megszületése előtt megejteni az esküvőt. Jobb lesz a babának is, és szülés után a szabadidő fog hiányozni hozzá.

2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
8 hónaposan esküvő? Most már halasszátok a szülés utánra.
2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a problémád..

Ő már szóba hozta, nem is egyszer. Miért lenne erőltetés, ha szóba hozod?

Ne várd _tőle_, hogy ismét szóba hozza, ő megtette, amit lehetett. Te pattintottad le, most akkor oldd meg, szedd össze a bátorságodat (esetleg bocsánatot is kérhetnél..)

2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog, hogy mindent meg tudjatok beszélni őszintén, főleg hogy már közös gyereketek is lesz, ezért nyugodtan állj elé, és mond el neki mit akarsz.
2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért a "lepattintás" kicsit erős kifejezés...

Júliusban voltunk apaságit iratni, és akkor úgy hozta szóba, hogy megkérdezte az anyakönyvvezetőt, mikorra van szabad időpont - mondván, én már igent mondtam neki januárban. Ekkor neki nem volt munkája, én meg csak részmunkaidőben dolgoztam, így anyagilag SEM volt megfelelő az időpont.


Azóta egyszer szeptemberben felhoztam, hogy valamikor menjünk el bejelentkezni, mondtam, hogy oké, meg is beszéltük a hétfőt, de lebetegedett szombaton, így az elmaradt, és azóta egyikünk sem hozta szóba.

2011. okt. 8. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát hozd szóba!

Szülés után, amikor már állandóan szoptatsz, pelenkázol, főzöl, mosol, aztán kezded előlről az egészet, és ez megy majd napokon, hónapokon keresztül, akkor pedig időd nem lesz az ilyesmire!

Mire vársz????

2011. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!