Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap egészség nap lesz a...

Holnap egészség nap lesz a sulinkba ( 4 óra lesz megtartva, de rövidítettek ). Suliba megyek de ez egy délutáni program, és nincs kedvem menni, mit mondjak hova kell mennem ( de valami hihetőt, és normális válaszokat kérek )?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 17:28
 1/4 anonim válasza:
19%
Nem jó dolog a suliból lógni !CSAK JEGYEZD MEG !
2011. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lógni akarok hanem elkérni magam xDD De vércukrot akarnak mérni és én azt nem akarom :(
2011. okt. 27. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha kötelezővé tették a résztvételt,akkor ugyse tudod meguszni

Amúgy egy-egy ilyen szűrés alkalmanként nem is árt,egy ilyenen szűrték ki pl. az én magasvérnyomás beteségemet.

Azóta én a vérnyomásomat naponta 2x mérem.(délben azért nem,mert azidőtájt dolgozom és ott nincs erre lehetőségem)


Szerintem ez olyan,mint az oltás,azt is pótoltatják.Amúgy ha alkalmasint szerintem nem is árt egy kontroll.

2011. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Ha nagyon meg akarod úszni,akkor mondd azt,hogy különórád van(nyelvóra,táncóra,úszás,akármi).Ha elfogadják,nyert ügyed van,ha nem,akkor meg ugyis végig leszel vizsgálva.


Amúgy szerintem egy ilyen iskolai vizsgálaton,ha nagyon alaposak,akkor is max.annyi,hogy ráhallgatnak a tüdődre,megmérik a vérnyomásodat meg a pulzusodat egy sima vérnyomásmérővel,esetleg ráállítanak egy mérlegre,hogy megtudják,mennyi a testtömeged,esetleg lemérik a magasságodat.Ezek egyike se nagyon fájdalmas.Az az egy csepp vér,amit a cukorszint megállapításhoz levesznek,az is bírható,én egy évben négyszer szoktam vizsgáltatni gyógyszertárban,háromhavonta.


De kapaszkodj meg,volt egy időszak,amikor cukorbeteg barátnőm volt,aki kissé hipochonder volt (így utólag) és amikor találkoztunk,egy héten kétszer,de volt hogy háromszor,akkor mindig megmérte a cukromat,mert aggódott értem.Amióta szétmentünk,kb.3 havonta méretem.

2011. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!