Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne ha nem mennék el...

Ciki lenne ha nem mennék el az unoka testvérem esküvőjére? Többi lent!

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy most lesz az esküvője és akit meghívtak mindenkinek lesz párja csak nekem nem,nagyon rossz lesz így el menni és nagyon erősen gondolkodom hogy elmenjek e.Már most csak ha belegondolok már most rosszul érzem magam,a testvérem is hozza a párját és mindenki aki meg lett híva.

Egyszerűen úgy érzem hogy nincs kedvem és erőm elmenni,tudom hogy sértés lenne,de talán megértené....

Már egy esküvője volt amin ott voltam,bár az a házasság nem sikerült neki jól...

Tudom nagyon ciki lenne ha nem mennék el,de úgy érzem az még cikibb lenne ha elmennék,rossz lenne nézni hogy mindenki a párjával van én meg magányosan és irigykedve nézném a többieket...

Most van egy kialakulóban lévő kapcsolatom de még nem mutattam be a családnak egyenlőre mert még elég friss és hát így nyilván az esküvőre sem hivatalos és eljönni sem tudna sajnos.A helyzet az hogy szerelmes vagyok és ha nem lehet ő ott,én abba belefogok őrülni ahogy látom a többieket a párjukkal.

Nem tudom mit tegyek de egyszerűen nem tudom magam rávenni.Akik le szeretnének hurrogni azokat meg kérnék ne tegyék mert így is nagyon rosszul érzem magam.


2011. aug. 20. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

De ha volna párod, vihetnéd?

Mert ilyenkor megteheted, hogy viszel egy jóbarátot, aki nem a szerelmed, csak egy barátod.

2011. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem magad miatt mész el, hanem az unokatesód miatt, ugyanis az ő boldogságát ünneplitek.
2011. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Sorstárs...

Tegnap tettem fel ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2011. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul erezned magad, ha mar van kialakuloban kapcsolatod, mert legalabb ra gondolhatsz, mikozben a tobbi parokat latod. Hidd el, sokkal rosszabb, ha senkid sincs es ugy latod a poldog embereket. En voltam mindket helyzetben. Amigy nem akarok beleszolni, de egy eskuvo nem jo alklalom arra, hogy bemutatsd a csaladodnak a baratodat?
2011. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:18


Hmm akkor nem csak én vagyok így ezek szerint....

Te hogyan döntöttél?Kíváncsi vagyok....

2011. aug. 20. 11:23
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Úristen, ilyen hozzáállással meg is érdemled a sorsod, már ne haragudj.


Talán önállóan képtelen vagy bármit is csinálni? Tipikus kapcsolatfüggő vagy.


Csípd ki magad, menj el és érezd jól magad. Ha nem leszel besavanyodott és nem fogsz látványosan irigykedni, senkinek eszébe sem fog jutni, hogy milyen gáz, hogy egyedül vagy.

Úgyis lesznek még ott más emberek.

2011. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy csaladi tarsasagban rosszul erezned magad. Ha nem mennel, talan kesobb sajnalnad, hogy miert nem voltal ott.

Viszont, ne menj azert mert "ciki" e vagy sem. Ha mesz, azert menjel, mert ott akarsz lenni, reszt akarsz venni az unnepsegben.

"Muszajbol" ne menj sehova.

2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24


Ez nem kapcsolat függés kérlek szépen nagyon félre látod a helyzetet.2 évig egyedül voltam,nem értem hogy az miért kapcsolat függés azért mert nem akarok egyedül és magányosan elmenni miközben mindenkinek van párja...

Nem tudom hol van ezzel a baj hogy van egy ember akit szeretek csak nem lehet ott velem és ezért nincs kedvem elmenni?!

2011. aug. 20. 11:27
 9/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24


Most fordított helyzetben lenne valaki azok közül akiknek most ott lesz a párja,ők is rosszul éreznék magukat ha nem lenne ott hidd el...

Miért kapcsolat függés az ha rosszul érzem magam azért mert nem lehet ott az általam szeretett ember?Magyarázd el kérlek...

2011. aug. 20. 11:30
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg ez egy olyan esemény ahova az ember viszi a párját magával többnyire!
2011. aug. 20. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!