Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másság elfogadása - ennyire...

Másság elfogadása - ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
A közelmúltban megismerkedtem egy férfivel, aki hihetetlenül intelligens, jó vele beszélgetni, ezen a téren inspiráljuk egymást. Ő szeretne mélyebb kapcsolatot, ugyanakkor én képtelen vagyok őt elfogadni, közeledni hozzá fizikailag. Farkastorokkal és nyúlszájjal született, rengeteg műtétje volt, de mind külsőre, mind a hangján látszik, érződik. Ha csak írogatunk egymásnak, teljesen elvarázsol, kitalálja a legbelső gondolataimat, de ha találkozunk, csak barátként tudok tekinteni rá, neki viszont ez kevés. Bízzam a jövőben? Tudok-e majd valaha úgy nézni rá, mint másra, mint egy valódi társra az életemben!? Van ebben tapasztalatotok? Vagy minden eset más?
2011. aug. 21. 18:30
 1/7 oOKrisztiOo válasza:
100%
Szerintem, ha szereted, megértitek, és megbescsülitek egymást, minden lehetséges, és ha élvezitek egymás társságát (neten, élőben) akkor élvezzétek egymást és csak magatokkal foglalkozz senki mással, nem számít senki véleménye.
2011. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: nem fog változni a dolog. Én "magamtól" vagyok eléggé csúf, semmilyen "betegség" nem kellett hozzá. Megismerkedtem egy lánnyal, akivel kb. ugyanolyan kapcsolatba kerültem, mint Te ezzel a fiatalemberrel, de a személyes találkozók mindent "elrontottak". Nem tudott rám, csak barátként tekinteni, én viszont többet szerettem volna ésez egy idő után megmérgezte a kapcsolatunkat. Eltávolodott tőlem.

Nos, ez kétszer fordult elő velem... Szóval én azt mondom, hogy nem lesz jobb, nincs jövője a kapcsolatnak.

Viszont ez csak a saját tapasztalatom, valószínűleg minden eset más, mint ahogy minden ember másképp reagál egy adott szituációra.

2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az ismerősöm tapasztalatai párkapcsolat terén szinte kizárólag negatívok. Nem szeretném ezt szaporítani és csak sajnálatból vele lenni. Az egyénisége, a szellemisége, a humora, az embersége viszont vonz, mint a mágnes.
2011. aug. 21. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor sokan mondják, hogy "nem a külső számít"...nem a lóf*szt...
2011. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán nem értem mit kell felháborodni azon h a külső is számít. Miért legyen valaki egy olyannal akihez nem vonzódik? Ez nem kívánságműsor el kell fogadni h ez van, bocs
2011. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19.51-es. Neked csak a belső számít ? Soha nem nézed a külsőt ? Mindenkit el tudsz fogadni elsőre feltétel nélkül a külseje alapján ?
2011. aug. 21. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
a sógornőm szintén farkastorokkal és nyúlszájjal született. ezt leszámítva gyönyörű nő, két gyermekes anyuka, mind az unokahugom, mint a bátyja két gyönyörű gyerek. az öcsém elfogadta, sosem mondta neki, így szereti, pedig 10 évvel idősebb tesómnál. Szerintem, ha tényleg szereted, nem akadály. Nyilván szánalomból nem is szabad vele lenni, de szerintem egy próbát megér. Ha nem megy, ne erőltetsd, de addig ne mondj nemet szerintem, amíg nem tudod, milyen. Sok szerencsét!
2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!