Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Unatkozom de...

Mit csináljak? Unatkozom de 4-ig nem fogok lefeküdni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágyazz be.
2011. aug. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor unatkozz.
2011. aug. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem. Már fél nyolckor felkeltem, pedig még bőven aludhattam volna. Azt sem tudom mit csináljak. Nagyon várom már a 14:00 órát... Akkor jön a pasim. :) Együtt mindig repül az idő. De addig, pakolok, netezek, pihizek, tv-zek... Ilyen a nyári szünet. :D A vége már mindig unalmas. Mondjuk nekem a délelőttök szinte majdnem mindig unalmasak, hacsak nem alszom át őket... Délután kezdődik az élet, barátnőkkel/pasimmal vagyok, bulizunk, grill/gulyás partizunk, vagy csak úgy lógunk! :D
2011. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Utólsó, a nagy unatkozós semmittevéseid idején miért nem segítesz kicsit a szüleidnek, vagy mégy el valami diákmunkára, újságot kihordani, ilyesmi? Nem unatkoznál és hasznosan töltenéd legalább az idődet. Vagy ha végképp nem fűlik hozzá a fogad, miért nem sportolsz valamit? Akár csak kocogni, kerékpározni elmennél, az a pénztárcát nem bántja, de egészségesebbé, fittebbé tesz. Sose értettem, hogyan lehet nyári szünet alatt unatkozni.
2011. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tanácsot, de nincs szükségem rá. A nyár első két hónapját végig dolgoztam, hogy fogszabályzót csináltathassak magamnak (saját pénzből, hogy ne anyunak kelljen fizetnie). Két öcsém van, akikkel megosztott házimunkát végzünk. Emellett heti 6x1,5 órát edzek, és heti 2x járok hip-hop-ra! Egyszóval még ezek mellett is tudok unatkozni! :D De azért köszike! :D
2011. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honfoglalo.hu, Jô jàtékot!!
2011. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!