Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, ha az édesanyád/édesapád közölné veled, hogy elgondolkozott arról, milyen lenne lefeküdni a saját gyerekével?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 02:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan elköltöznék, és távolról tartanám velük a kapcsolatot.
2010. ápr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
úRISTEN micsoda aberált dolog...Nagyon gyorsan elhúznám a csíkot valamerre.Hány éves vagy?
2010. ápr. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szinten elhuznam minnel meszebre a csikot toluk, de nem is foglalkoznek veluk tobbet az biztos
2010. ápr. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
minél messzebb költöznék tőlük! amúgy mennyi idős vagy?
2010. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj amíg nem későőőőőőőőőőőőőőőőő!:)

Merem remélni,hogy ez valami vicc...de az biztos nem szokványos dolog!!Mível egy ez anonim oldal,erre csak annyit tudok írni...hogy emberek vagyunk és nem állatok azok,csinálják így!!

Azt,hogy ezt fel lehet.-e dolgozni ...biztossan valamilyen szinten igen ... de szerintem fordulj bátran szakemberhez ,pszchiológushoz...sőt megkockáztatom,hogy az édesanya/édesapa is arra szorul....és megygőző erő lehet szerintem az előttem szolók véleménye!!

Minden jót neked..és fel a fejjel ....ne nagyon komplikáld túl,mert minél többet rágódsz rajta annál mélyebben sérülhet a lelked..!

2010. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok...elnézést kérek a helyesírásért!:)
2010. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
beutaltatnám elmeorvosi vizsgálatra.... nonszensz!
2010. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!!!!!Az ilyen szülők elmebetgek!!Menekülj tőlük minél hamarabb!Ha meg nem vagy 18 és molesztálnak,fel is jelentheted őket!!!!!!
2010. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azonnal mennék otthonról. Attól függően mennyi idős vagyok, vagy egy rokonhoz, vagy baráthoz. Ja, és esetleg még beszólnék a gyámügyre vagy az erkölcsrendészetre is...Akinek ez a fejében megfordul, és SZÓVÁ IS TESZI, ott már komoly bajok is lehetnek.


Üdv!

2010. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Hehe, ki mondta, hogy a Kérdezőnek ezt a saját szülei mondták? Jópáran egyből kiáltanak neki, hogy "Menekülj!" ...
2010. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!