Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünneplitek a házassági...

Hogy ünneplitek a házassági évfordulót?

Figyelt kérdés
Mi gyakorlatilag sehogy... ami nekem furcsa, vagy csak én szeretnék nagyobb feneket keríteni neki?
2011. aug. 22. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát őszintén?


Sztem mi se sehogy... 1. lenne, de a férjem nem az a romantikus alkat... De ez a legnagyobb hibája, hála Istennek.


7 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Persze én szeretnék nagy csinnadrattát csapni... :) Ilyen vagyok. :) Szeretem a felhajtást! :)
2011. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi egy évben mindig kétszer ünneplünk,mert a megismerkedésünk évfordulóját is meg szoktuk és a házassági évfordulót is.Nekünk talán még az első randink évfordulója fontosabb dátum is,mint a házassági évforduló.10 éve csak a miénk ez a két nap,ilyenkor általában elmegyünk valahová ebédelni vagy vacsorázni,utána beülünk moziba,nosztalgiázunk.Nagyon fontos nekünk,hogy ilyenkor együtt legyünk.
2011. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Illetve 10 éve a megismerkedési évfordulónkat ünnepeljük,8 éve pedig a házasságit.
2011. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig egy kis romantikával, elutazunk kettesben egy hétvégére, vagy csak elmegyünk vacsizni. Igazából ilyeneket elég gyakran csinálunk, tehát nem megy "extra" számba, de ilyenkor mindig megköszönjük egymásnak az együtt töltött éveket és a gyerekeket.


Ajándékot nem szoktunk venni erre az alkalomra, de idén kaptam egy gyönyörű szép gravírozott medált.

2011. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk fontos az évforduló minden évben.És mi ilyenkor a nászutunk helyszínére megyünk vissza mindig.Ha van rá lehetőség, ugyanazt a szobát is kérjük, mint akkor.És abban az egy hétben semmivel nem foglalkozunk, csak egymással.Ez így megy 15 éve.
2011. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk még csak egy volt, most lesz a második nemsokára! Mi akkor elmentünk az ország egyik legjobb fürdőjébe!:) Pancsoltunk, masszíroztattunk utána elmentünk csavarogni, megkerestük a város legjobb éttermét stb.

Most is ugyanezt tervezzük!:)

2011. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyankor főzök valami tuti kaját, 10 éve vagyunk házasok. Ő pedig vesz virágot, plusz ajándékozni is szoktunk. Nagyjából ennyi. Régebben elmentünk olyankor vacsizni, csak most még kicsik a gyerekek, így itthon van a romantikus vacsi. :D Mondjuk nekem ez jobban is tetszik, mert személyesebb, a gyerekek meg ( mert most már ők is ott ülnek az asztalnál ),nagyon aranyosak, ahogy csillog a szemük, mert gyertya van, meg kidíszítem az asztalt is. Nagyon élvezik. :)
2011. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi most éppen nyaraltunk, ezért azt mondta hogy nem tudott elvinni vacsizni, de egyébként csak úgy megemlítjük hogy á boldog évfordulót aztán ugyanúgy telik a nap mint a többi... én nem is tudom mit szeretnék talán egy csokor virágot, ilyesmit is, vagy csak úgy jobban látszon már hogy számít ez a nap.
2011. aug. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!