Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ünnepelnétek a 4....

Hogyan ünnepelnétek a 4. évfordulót?

Figyelt kérdés

Most leszünk 4 éve együtt a barátommal, nem lakunk együtt. Ti hogyan ünnepelnétek, vagy, hogy szoktatok ilyen eseményt megtervezni? Írjatok légyszíves tippeket!!!


Előre is Köszönöm!


2011. szept. 2. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a másodikra étterembe mentünk, és idén a 3.-nál is így teszünk majd. Illetve lesz egy kis ajándékozás.

Semmi extra.

2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

Szevasz!


a lehetőségeid:

1.: begyél neki csokit, és/vagy focilabdát.

2.: illatos gyertya zenee, romantika, óóóvszer......

3.: óvszer ipari mennyiségben, és tuti sikeeer

2011. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi vagyok:D Mi télen leszünk 4 évesek. Én valami nagyon különlegeset szeretnék.

21/L

2011. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a Gellért hegyen vagy a környékén nem tudom pontosan van egy olyan étterem ahol vállnak ilyen romantikus vacsorát gyertyafény rózsa stb...,( mondjuk nem hiszem, hogy csak ott) ez szerintem egy jó ötlet, wellness hétvége, 1-2 napos városnézés Bécsben... De ennél lehet szerényebb dolgokat is kitalálni, nem a belefektetett pénz a lényeg, hanem, hogy jól érezzétek magatokat!

De mondjuk az sem ártott volna, ha leírod egy kicsit a párod és a te érdeklődési körét is! :)

2011. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Írtam, hogy nem lakunk együtt, de 4-5 éjszakát együtt alszunk egy héten. Nem akarunk összeköltözni, mert egyikünk se akar a másik családjához menni (mindenki kijön mindenkivel, csak nem akarjuk). Albérletre meg nem akarunk költeni, inkább félrerakjuk a jövöben életünkre. Állatlában mindent együtt csinálunk, munka, szórakozás, bármi... Kb mindenünk megvan amit ilyen alkalomra lehet venni. Inkább vmi kreatívra gondoltam. És vidéken lakunk

2011. szept. 2. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Még én sem találtam ki. Mi is 4 évesek leszünk 3 hét múlva. Mondjuk nálunk nincsen nagydobra verve a dolog...eddig 3 évben csak én készültem ajándékkal, ő nem. Mondtam, hogy idén rajta a sor, az ő meglepetése lesz az ünnepünk.

Még gondolkodom mit lehetne, gondolkodtam valami vicces pps-ről kettőnkről, vagy valamilyen vicces írásban, fényképben...

Nem is tudom...

21-L

2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nemrég volt az 4., koktéloztunk, beszélgettünk egy szuper kiülős helyen. Nagyon élveztük mindketten. Az a lényeg, hogy boldogan töltsétek. Nekem teljesen mind1, hová megyek vele, egy sima séta is annyira jó tud lenni. De voltunk már vacsizni ilyen évfordulón, és arra figyelünk mindig, hogy ez cask a kettőnké. Sok boldogságot:)


23/N

2011. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!