Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövök a tucatkérdésemmel,...

Jövök a tucatkérdésemmel, akinek nem bírják az idegei, ne válaszoljon?

Figyelt kérdés

44 éves a férfi,én 24 vagyok.Nincs semmi komoly köztünk.Már vagy 10 éve ismerem.Gondolkodtam rajta,hogy mik a hátulütői és az előnyei egy ilyen kapcsolatnak?

Tudom,hogy a szerelem a legfontosabb,és ha a két fél egyenrangú a kapcsolatban és közös az érdeklődési körük illetve boldogok együtt akkor a kornak nem kellene számítania.

De valóban így van ez?Ez nem csak az elvakult szerelembeteg nők képzelgésein alapuló feltevések?

Egyenlőre nem vakít el a rózsaszín köd,de kezdek afelé haladni,viszont szeretnék a realitások talaján maradni.


2011. aug. 25. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet a hatulutoje, hogy az o elete mar mas szakaszban van, igy valoszinuleg a celjai is elteroek. De ez a te szemelyisegeden is mulik, ugyanis nem mindegy, hogy akarsz-e gyereket, o akar-e. Ez egy nagyon fontos kerdes. Illetve az is, hogy akar-e hazasodni, te akarsz-e.


A szemelyisegtol fugg minden. Mindkettotoketol. A celok ha kozosek es szeretitek egymast, mukodhet. A kor annyit nehezit, ami alt. nem problema 2 hasonlo koru embernel ilyen szinten az az, hogy o sokkal tobbet elt. Ilyenkor kijohet hosszutavon, hogy "lenez", gyereknek tart, veszekedesnel fejedhez vaghatja stb. Mas eletritmus is problema lehet. De mondom, szemely fuggo. Ha hasonlo karakterek vagytok, mukodhet.

2011. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Ma esett le a pofám, hogy egy (volt) osztálytársam 45 éves pasassal van...a csajszi 22 éves...

Nem tudom, szerintem ez már nem egészséges. De ő tudja. Neki gondolom pénz kell, a pasasnak meg pipihús...


Gondold el, mire te negyven arra ő hatvan...ez szerintem óriási szakadék...egy idő után mellé vénülnél...ami szerintem nem jó...


Egyébként nekem teljesen mindegy, bocs az őszinteségért.


21-L

2011. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

mi a kérdés?

Ha neked jó vele,ne érdekeljen se a korkülömbség,se senki másnak a véleménye!

2011. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem a ti véleményetek érdekel egy ilyen kapcsolatról.(utolsó válaszolónak)
2011. aug. 25. 22:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: nekem nincs errol velemenyem sem pozitiv, sem negativ. Nem lehet egy kapcsolatot csupan kor alapjan megitelni. Nem lehet kimondani, hogy minden ilyen kapcsolat azert jon letre, mert a nonek penz kell, a ferfi meg eszement szexmanias, aki csak a kulsosegre megy.
2011. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor a gond, hanem az, hogy neked ez a pasi max. pótléknak, áthidaló megoldásnak lesz jó. Pont azért, mert nincs rózsaszín köd. Ne erőltesd magadra, és ne várd ha nem jön magától.Amúgy, a korkülönbségnek semmi jelentősége nincs ilyen szempontból. A "rózsaszín ködnek", meg annak az érzésnek van jelentősége, hogy meghalnál-e érte? Ez nem vicc, csak végiggondolás kérdése.
2011. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az más. akkor itt a nagyon személyes véleményem. én magam is tudom, hogy sarkos, de nekem ez a hozzáállásom. szerintem ennyivel időseb férfit választani lelki defekt, egy párkapcsolat csak akkor kiegyensúlyozott, ha a párok egyenrangú felek, együtt, egymás mellett haladnak, nagyjából közös cél felé. ilyen pároknál ez kb 100-ból egy. Amúgy ne érts félre, nincs kifogásom az idősebb generáció ellen. Simán elképzelhetőenk tatrnám, h egy 44 éves férfivel legyek. ha már én is 40 körül leszek!
2011. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"a ferfi meg eszement szexmanias, aki csak a kulsosegre megy." - eleve miért gondoljuk, hogy csak attól, mert valaki 24 éves, már biztosan jól is néz ki? :)


természetesen nem a kérdezőt akarom megbántani, általánosságban értem...

2011. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj.Én inkább az eszemre vagyok büszke,mint a külsőmre.(Remélem,ez nem volt túl nagyképű.)

Rózsaszínköd-jelenségről pedig még azért nem számolhatok be,mert visszafogom magam.Próbálom minimalizálni az érzéseimet,egyenlőre.Racionálisan szeretném átgondolni az egészet.

Az ő véleménye világos.Nem akar rövidtávú,felszínes kapcsolatot.Konkrétan közölte is velem.

Nagy valószínűséggel eszeveszett szerelembe esnék,ha tehetném,de először arra is gondolnom kell,hogy a jövőben milyen esélyekkel indul egy ilyen kapcsolat.

2011. aug. 25. 22:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Vannak fickós hapsik még az 50 évesek közt is. És persze az is lehet, hogy csajozott sokat, és most godnolja, jó lesz végre megnyugodni egy kedves fiatal nővel. A nők között meg van aki szeret "idősgodnozó" lenni. Neked kell kiagyalni, hogy milyen szerep jut mellette neked, és hogy azt felvállalod-e szívesen. Azt is godnolhatod, hogy mindegy, csak legyen egyjó társad az életben. És akkor eldöntöd, hogy akárhogy is alakul, te boldog leszel.
2011. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!